Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
20:03 17.04.2019

Команда Зеленського закликає громадян активно йти на вибори та встановити світовий рекорд селфі на тлі виборчих дільниць

1 хв читати
Команда Зеленського закликає громадян активно йти на вибори та встановити світовий рекорд селфі на тлі виборчих дільниць

Команда кандидата в президенти України Володимира Зеленського закликає громадян активно йти голосувати у другому турі виборів президента 21 квітня і пропонує встановити світовий рекорд селфі на тлі виборчих дільниць.

"21 квітня прийдіть та віддайте голос; зробіть селфі на фоні виборчої дільниці; завантажте його до онлайн-мапи на сайті record2019.com", - ідеться в повідомленні на сторінці команди В.Зеленського у Facebook.

При цьому у В.Зеленського нагадали громадянам, що закон України забороняє робити фотографії в кабінках на виборчих дільницях і з бюлетенями. "Фото треба зробити біля будівлі, де розташована ваша виборча дільниця", - наголошується в повідомленні.

Крім того, посилаючись на дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), команда В.Зеленського зазначає, що точно мають намір голосувати в другому турі виборів президента України 21 квітня 54% українців, решта ще остаточно не визначилися.

"Ми маємо зробити все, щоб підвищити явку виборців на дільниці. Закликайте друзів та близьких іти з вами, показуйте наші відео, розповідайте про цінності! Головна ціль 21 квітня - прийти на дільницю. Кожен голос важливий!" - закликають у команді В.Зеленського.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

До складу Ставки верховного головнокомандувача введено Боєва, Буданова та Іващенка

Зеленський та міністр оборони Британії обговорили питання додаткових засобів ППО та можливий режим діяльності британського контингенту

Україна розраховує на продовження співпраці з Великою Британією – Зеленський

Зеленський: найближчим часом будуть представлені керівники чотирьох областей

Уряд підготує рішення, щоб забезпечити можливість для некритичних установ залишити людей вдома на період непогоди - Зеленський

Зеленський попередив про можливий новий російський масований удар вночі

Україна багато чого очікує від головування Кіпру в Раді ЄС – Зеленський

Зеленський: Війна може завершитися під час головування Кіпру в Раді ЄС

Зеленський скоординував з Санду процес євроінтеграції та обговорив питання енергетики та безпеки

Зеленський обговорив з президентами Кіпру, Євроради та Єврокомісії вступ до ЄС та посилення ППО та авіації

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА