Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
14:10 25.04.2019

Зеленський: Українська мова - єдина державна, але її розвиток має йти шляхом стимулів і позитивних прикладів

1 хв читати
Зеленський: Українська мова - єдина державна, але її розвиток має йти шляхом стимулів і позитивних прикладів

Українська мова є єдиною державною в країні, але її розвиток має йти шляхом стимулів і позитивних прикладів, а не шляхом заборон і покарань, наголошує Володимир Зеленський, який переміг у другому турі виборів президента України.

"Українська мова - єдина державна мова в Україні. Так було, так є і так буде. З цього питання - ніяких компромісів. Держава має дбати про розвиток української мови, про розширення сфери її використання. Це теж безумовно, з цим погоджується все суспільство", - наводить позицію В.Зеленського щодо ухвалення закону про забезпечення функціонування української мови як державної його прес-служба.

В.Зеленський вважає, що питання лише в методах, якими втілюється в життя цей стратегічний курс.

"Моя принципова позиція - держава має сприяти розвитку української мови шляхом створення стимулів і позитивних прикладів, а не заборон і покарань, ускладненням бюрократичних процедур, множенням кількості чиновників замість їх скорочення", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Зеленський: Найбільш ефективні санкції – це вогонь на російських нафтових заводах, терміналах, нафтобазах

Зеленський привітав українських танкістів з Днем танкових військ: Бути танкістом - це щоденна робота в зоні ризику

Зеленський: Російський дрон заглибився на територію Румунії на 10 кілометрів і перебував у повітрі 50 хвилин

Зеленський привітав українських спортсменів з Днем фізичної культури і спорту

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Зеленський: Російська наступальна операція на Суми повністю зірвана

Зеленський обговорив з головою МЗС Великої Британії посилення ППО та далекобійні можливості України

Зеленський закликав знайти спосіб вплинути на Китай, щоб вони застосували свій вплив на РФ для закінчення війни

Для знищення 800 російських шахедів необхідно 1600 українських перехоплювачів – Зеленський

РФ не може окупувати схід України, тому це не може бути розмінною монетою – Зеленський

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА