Вибори
11:41 11.07.2019

Виготовлено вже 84% бюлетенів на дострокові вибори до ВР - директор поліграфкомбінату "Україна"

2 хв читати
Виготовлено вже 84% бюлетенів на дострокові вибори до ВР - директор поліграфкомбінату "Україна"

Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів надрукував для позачергових виборів народних депутатів, запланованих на 21 липня, 53 млн 500 тисяч виборчих бюлетенів.

"Загалом виготовлено 53 млн 500 тисяч бюлетенів", - повідомив директор комбінату Юрій Оніщенко на брифінгу в четвер у Києві.

Він уточнив, що наразі вже виготовлено 84% бюлетенів від загального замовлення.

"Ми порахували, що якщо скласти всі бюлетені, які буде надруковано, один на одного, то їхня висота дорівнюватиме найвищій вершині Африки Кіліманджаро - 5 км 895 м", - сказав Оніщенко, наголосивши, що весь папір, з якого виготовляються бюлетені, - вітчизняного виробництва.

Директор проліграфкомбінату уточнив, що до теперішнього часу виготовлено за одномандатними округами 26 млн бюлетенів, за багатомандатними округами - 27 млн бюлетенів, за закордонними округами - 469 тис. 172 бюлетеня.

За його словами, бюлетені мають вісім ступенів захисту.

"Друкування бюлетенів буде завершено не пізніше, ніж за шість днів до дня голосування, у відповідності до норм чинного законодавства", - зазначив директор поліграфкомбінату.

Він також розповів, що підприємство працює цілодобово і без вихідних. "Комбінат "Україна" працює 24 години на добу, сім днів на тиждень. У процесі виготовлення виборчих бюлетенів задіяно понад 80% трудового колективу комбінату "Україна", понад 800 працівників", - сказав Оніщенко.

Як зазначила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук, дизайн бюлетенів на позачергових виборах відрізняється від дизайну попередніх виборів. "На бюлетені зображено стилізований купол Верховної Ради в дуже сучасному стилі, такого дизайну в минулому не було, і за це ми дуже вдячні комбінату "Україна", тому що це вони запропонували нам такий дизайн", - розповіла вона.

ОСТАННЄ

Садовий склав присягу мера Львова

Старт нового політичного циклу в Україні та світі

Секретарем Київради обрано Володимира Бондаренка від "УДАРу"

Порошенко представив Кодекс доброчесності депутатів місцевих рад, його підпишуть депутати від "Євросолідарності" всіх рівнів

Перша сесія Харківської міськради призначена на 9 грудня

Рада проголосувала в 2-му читанні законопроект про врегулювання конфлікту інтересів в діяльності місцевих депутатів і мерів

Посольство Угорщини: Депутати на Закарпатті заспівали гімн України, а потім - національну молитву, що стала гімном Угорщини

У Харкові депутати затвердили зміни до регламенту, що дозволяють провести першу сесію міськради без мера

Українці серед політиків найбільше довіряють Зеленському

СБУ перевіряє інформацію про можливу протиправну діяльність депутатів із Закарпаття, які виконували гімн Угорщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА