Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
16:08 21.07.2019

У харківську поліцію надійшло 53 повідомлення про порушення в день виборів, більше половини - про незаконну агітацію

1 хв читати
У харківську поліцію надійшло 53 повідомлення про порушення в день виборів, більше половини - про незаконну агітацію

Станом на 14:00 неділі до поліції надійшло 53 повідомлення про порушення виборчого законодавства на території Харківської області.

"Зазначені факти внесені до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень територіальних відділів поліції. Тривають перевірки", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Більше половини повідомлень (28) стосуються проведення незаконної агітації. Люди також скаржаться на списки виборців (5 звернень) і псування бюлетенів (4 випадки).

Поліція зареєструвала 5 повідомлень про порушення у списках виборців; 28 - проведення незаконної агітації; 4 - псування бюлетенів; 16 - інші повідомлення.

Крім того, в Куп'янському районі області біля виборчої дільниці люди виявили підозрілу сумку. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група Куп'янського відділу поліції і фахівці вибухотехнічного управління харківської міліції. Вони оглянули сумку і не знайшли в ній жодних вибухових речовин. Евакуація громадян не проводилася. Робота виборчої дільниці не зупинялася. Трохи пізніше з'явився і сам власник сумки.

До Балаклійського відділу поліції області надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік вихопив у спостерігача відеореєстратор та втік. На місці працює слідчо-оперативна група. Інформація внесена до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк

Комісія ООН підтвердила висновки своїх розслідувань за результатами поїздки в Україну

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки ворожих дронів у Борівській громаді Харківської області

Окупанти вбили на Харківщині двох цивільних із білим прапором – Офіс генпрокурора

Суддя з Маріуполя, яка була в полоні РФ, розказала італійським колегам про насильство з боку окупаційної влади

У передмісті Харкова 6 постраждалих внаслідок атаки російських БпЛА

Вучич заявив про можливість дострокових парламентських виборів на тлі масових протестів

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Мінус 619 окупантів і понад 100 одиниць техніки – 2 корпус НГУ "Хартія" оприлюднив втрати ворога за жовтень

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА