Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
20:23 21.07.2019

Екзит-пол КВУ і Socis: до парламенту проходять партії "Слуга народу" - 44,71% голосів, "ОПЗЖ" - 12,24%, "Євросолідарність" - 8,54%, "Батьківщина" - 7,56%, "Голос" - 5,94%

1 хв читати

У Верховну Раду IX скликання за партійними списками проходять п'ять партій, свідчать результати екзит-полу, проведеного та оприлюдненого Центром соціальних і маркетингових досліджень "Социс" спільно з Комітетом виборців України (КВУ).

У парламенті, за попередніми даними, будуть представлені партії "Слуга народу" (44,71% голосів), "Опозиційна платформа – За життя" (12,24%), "Європейська солідарність" (8,54%), ВО "Батьківщина" (7,56%), партія "Голос" (5,94%).

Не долають прохідного бар'єру у 5% і, відповідно, не проходять до парламенту нового скликання за списками партії "Сила і честь", яка набрала 3,67% голосів виборців, "Партія Шарія" – 3,47%, "Опозиційний блок" – 3,15%, Радикальна партія – 2,66%, "Свобода" – 2,15%, "Українська стратегія Гройсмана" – 2,09% і "Громадянська позиція" – 1,22%.

Опитано 13604 виборці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Заступник голови "Слуги народу" пов'язує кризу в Раді із підозрами НАБУ та САП

Порошенко заявляє про парламентську кризу в Україні і закликає до створення об’єднаної команди для перемовин

Повоєнні вибори в Україні потребують нових правил для військових і громадян за кордоном – експерти

Держсекретар МЗС Карасевич: Оптимально, щоб українці із РФ та Білорусі голосували на виборах тільки в Україні

Наступного тижня робоча група обговорить інформаційне забезпечення повоєнних виборів — Корнієнко

Участь у перших повоєнних виборах планують брати понад 2/3 українців, але їх частка зменшується – соцопитування

Кремль відправив до Угорщини політтехнологів на підтримку Орбана - ЗМІ

Ірландія докладатиме зусиль для прискорення переговорів про вступ України у ЄС - Кондратюк

Чинний ректор КНУ ім. Шевченка Бугров має намір знову брати участь у виборах

Зеленський: У мене немає діалогу щодо законопроєкту про вибори

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА