Інтерфакс-Україна
19:01 01.04.2020

Супрун звернулася до Ілона Маска з проханням надати Україні апарати ШВЛ

1 хв читати
Супрун звернулася до Ілона Маска з проханням надати Україні апарати ШВЛ

Екс-міністр охорони здоров'я України Уляна Супрун звернулася до генерального директора Tesla Ілона Маска з проханням безкоштовно надати Україні апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ).

Відповідний коментар вона написала під його постом у Twitter із заявою про намір безкоштовно розіслати по всьому світу апарати ШВЛ.

"Я - Уляна Супрун, екс-міністр охорони здоров'я України. Україна має гостру потребу у вентиляторах. У наших відділеннях інтенсивної терапії лише 3,5 тис. вентиляторів, а населення України становить 37 млн осіб. Будь ласка, допоможіть нам!" - написала Супрун.

Раніше Ілон Маск повідомив, що Tesla має додаткові апарати ШВЛ і готова розіслати їх по всьому світу.

"У нас є додаткові, схвалені FDA (Food and Drug Administration) вентилятори. Відправимо до лікарень у всьому світі в межах зони доставки Tesla. Прилад і доставка безкоштовні. Єдина вимога - вентилятори мають бути надані пацієнтам негайно, а не зберігатися на складах. Прохання писати мені особисто або Tesla", - написав він у своєму Twitter у вівторок.

ОСТАННЄ

Шістнадцять людей загинуло і 35 поранено внаслідок російської атаки по пенітенціарному закладу у Запорізькій області

Двоє загиблих і п'ятеро постраждалих внаслідок ракетної атаки росіян у Дніпропетровській області

Пенітенціарний заклад у Запорізькій області потрапив під удар ворога, є загиблі й поранені

Окупанти втратили впродовж доби 1050 військовослужбовців

29 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Європейські союзники мають намір звернутися до ЄС за мільярдними кредитами на купівлю зброї для України - ЗМІ

Путін піде на переговори хіба що під впливом значних перемог України на полі бою – ISW

Ті, в Росії, хто сумнівається в серйозності намірів Трампа припинити війну, помиляються - Грем

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих ударних БпЛА в Сумській області – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА