Вибори
18:35 23.09.2020

В Україні невдовзі запустять чат-бот "Вибори-2020"

2 хв читати
В Україні невдовзі запустять чат-бот "Вибори-2020"

У Центральній виборчій комісії відбулася робоча зустріч голови Комісії Олега Діденка із заступником міністра внутрішніх справ України Антоном Геращенком, сторони обмінялися думками та практичними напрацюваннями щодо об'єднання зусиль двох відомств заради поліпшення взаємодії під час організації та проведення місцевих виборів 25 жовтня.

Як повідомила в середу прес-служба ЦВК, зокрема, йшлося про підвищення ефективності інформаційної складової забезпечення виборчого процесу, в тому числі в частині превенції різних правопорушень, пов'язаних із виборами.

"Центральна виборча комісія має цілу низку практичних прикладів ефективної співпраці з Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією на минулих виборах. Не менш результативно спрацювали наші колеги з правоохоронних органів, до сфери відповідальності яких входить боротьба з правопорушеннями виборчого законодавства, вже й під час місцевих виборів. Насамперед це стосувалося розслідувань щодо деяких порушень застосування процедури зміни виборчої адреси, які могли у майбутньому вплинути на результати виборів. Така оперативна робота, безумовно, дала ще й профілактичний ефект", – зазначив голова ЦВК.

Тому, на його думку, саме такий підхід – попередження будь-яких, навіть дрібних правопорушень слід взяти за основу майбутнього розширення співпраці. Зробити його спільним пріоритетом, який, без сумніву, допоможе досягти головної мети – проведення чесних виборів.

Разом з тим Діденко відзначив важливість інформаційної складової цього процесу, за допомогою якої суспільство повинно більш детально ознайомитися з новелами нового виборчого законодавства, в тому числі в частині відповідальності за його порушення.

"Задля цього сторони домовилися вже найближчим часом напрацювати низку спільних заходів інформаційно-просвітницького характеру, в тому числі регулярних для масмедіа. Передбачається, що на них також відбуватиметься поточне детальне інформування суспільства про хід організації та підготовки місцевих виборів", - йдеться в повідомленні.

Своєю чергою Геращенко поінформував про систему роботи правоохоронців та нові напрацювання щодо забезпечення доброчесності виборчого процесу. Зокрема, за його словами, вже досить дієво працює геоінформаційний аналітичний портал МВС України Інформаційно-аналітична система "Місцеві вибори 2020", який призначений для моніторингу здійснених правопорушень та відображення публічної інформації про стан громадської безпеки в режимі реального часу.

"Нашим наступним кроком невдовзі стане запуск нового технологічного продукту – чат-боту "Вибори-2020", який значною мірою підвищить захист волевиявлення громадян”, – зауважив заступник міністра внутрішніх справ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Невідомі порушили роботу світлофорів у Мінську

ЦВК залишила без розгляду три скарги Київської облорганізації партії "За Майбутнє"

"Слуга народу" Гунько випереджає Ляшка на 2,11% в окрузі №208 після підрахунку майже 95% протоколів - ЦВК

В Україні понад 91% ДВК завершили підрахунок голосів на місцевих виборах і передали документи до ТВК

У ЦВК назвали терміни встановлення результатів на місцевих виборах в Україні

ENEMO оцінює місцеві вибори в Україні як вільні та конкурентні, хоча має низку зауважень

У ЦВК назвали терміни встановлення результатів на місцевих виборах в Україні

У ЦВК поки що немає результатів місцевих виборів в Україні, обіцяють оприлюднити їх після отримання від ТВК

ЦВК обіцяє оприлюднити результати місцевих виборів після отримання їх від ТВК

Розрив між Гуньком і Ляшком на виборах нардепа в окрузі №208 після підрахунку 30% протоколів становить близько 1,28% - ЦВК

ОСТАННЄ

Корнієнко назвав результат "Слуги народу" на місцевих виборах великим успіхом

Київський міськвиборчком готовий приймати протоколи з результатами виборів, але ще жоден райвиборчком не готовий їх здавати

Кернес і його політсила перемогли на виборах до Харківської міської та обласної рад - попередні результати

"Євросолідарність" озвучила принципи формування більшості у Київраді

Синютка заявляє про перемогу "Євросолідарності" на виборах до ради Львівської ОТГ

Філії "Суспільного" запрошують на дебати кандидатів у мери – учасників другого туру виборів

У Чорноморську ДВК "загубила" пакет із бюлетенями на підтримку партії Труханова – "Опора"

У Дніпрі двоє чоловіків намагалися викрасти бюлетені з результатами голосування

Шварценеггер привітав Кличка з перемогою на виборах мера Києва

На Чернігівщині члени ТВК покинули кабінет, де мав відбуватися підрахунок голосів, залишивши документацію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА