Вибори
15:20 25.09.2020

Понад 40% жителів Івано-Франківська готові підтримати на виборах чинного мера – опитування

2 хв читати
Понад 40% жителів Івано-Франківська готові підтримати на виборах чинного мера – опитування

Жителі Івано-Франківська на місцевих виборах мають намір проголосувати за чинного міського голову Руслана Марцінківа ("Свобода"), його найближчий конкурент - Петро Шкутяк ("Європейська солідарність") - може заручитися підтримкою, у понад 3 рази меншою.

Згідно з презентованими в п'ятницю в агентстві "Інтерфакс-Україна" результатами соціологічного опитування "Політичні вподобання жителів Івано-Франківська та області", проведеного Агенцією суспільно-політичних досліджень і комунікативних стратегій 16-23 вересня, якби вибори відбулися в найближчу неділю, то за Руслана Марцінківа проголосували б 43,2% респондентів, за Петра Шкутяка - 12,1%. Наталія Сербин ("Українська Галицька партія") може розраховувати на 8,4% голосів, Олександр Богачов ("Слуга народу") - 6%, Василь Стефанишин ("Платформа Громад") - 4,2%. За іншого кандидата готові проголосувати 26,1% опитаних.

Щодо рівня довіри до перших номерів списків партій до Івано-Франківської обласної ради симпатії розподілилися так: Олександр Сич ("Свобода") - 28%, Олег Гончарук ("Платформа Громад") - 17,6%, Володимир В'ятрович ("Європейська солідарність") - 14,1%, Василь Гладій ("Батьківщина") - 10,2%, Олександр Шевченко ("За майбутнє") - 8,5%. Інший - 21,6%.

У партійному розрізі, якби вибори до Івано-Франківської облради відбулися в найближчу неділю, картина вийшла б така: "Свобода" - 25,4%, "Європейська солідарність" - 21,8%, "Платформа Громад" - 15,6% , "Батьківщина" - 9,2%, "Слуга народу" - 8,4%, "За майбутнє" - 6,1%, "Українська Галицька партія" - 2,9%, "УДАР" - 1,8%. За іншу політсилу готові проголосувати 8,8% респондентів.

Відповідаючи на запитання щодо намірів взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня, "так, однозначно" сказали 59,9% опитаних, "ні, точно не буду голосувати" - 7,9%, "не впевнений, швидше за все ні" - 10, 5%, "так, швидше за все" - 21,7%.

На запитання щодо правильного чи неправильного розвитку ситуації в Івано-Франківській області, 41,7% опитаних висловили думку, що справи йдуть у правильному напрямку, 42,3% - у неправильному. 16% не змогли відповісти.

Опитування проведене Агенцією суспільно-політичних досліджень і комунікативних стратегій з 16 по 23 вересня в Івано-Франківській області. Вуличне опитування проводилося методом "face-to-face" за випадковою вибіркою, яка включає 2000 жителів Івано-Франківської області віком від 18 років і старше (800 із них - жителі Івано-Франківська). Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Більше ніж третина українців вважає, що соціально-економічна політика нинішньої влади спрямована на підтримку багатих та олігархів - опитування

Корнієнко: Питання доцільності створення ВЕЗ на Донбасі поки що потребує дискусії в суспільстві з урахуванням рівня його підтримки

Опитування Зеленського частково створило неправомірну політичну перевагу для партії влади на виборах, зазначають у БДІПЛ ОБСЄ

Корнієнко: Тепер депутати мають визначитися щодо питання про скорочення їх кількості до 300, що підтримали 90% українців

Опитування "5 запитань від президента" проводила компанія "Зе Медіа", проголосували майже 5 млн громадян - Корнієнко

Опитування Зеленського не було референдумом чи соцдослідженням, відбулося на високому рівні - Корнієнко

Більшість учасників опитування Зеленського відповіли позитивно на 4 із 5 його пунктів

КВУ вважає, що опитування Зеленського "провалилося", і закликає ухвалити закон про всеукраїнський та місцеві референдуми

Проведення президентського опитування в день виборів може бути оцінено як зловживання адміністративним ресурсом - "ОПОРА"

На виборах мера Івано-Франківська Марцінків набирає 84%, Шкутяк - 6,7%, Сербин - 3,6% - опитування ГО "Центр розвитку ініціатив"

ОСТАННЄ

Корнієнко назвав результат "Слуги народу" на місцевих виборах великим успіхом

Київський міськвиборчком готовий приймати протоколи з результатами виборів, але ще жоден райвиборчком не готовий їх здавати

ЦВК залишила без розгляду три скарги Київської облорганізації партії "За Майбутнє"

Кернес і його політсила перемогли на виборах до Харківської міської та обласної рад - попередні результати

"Євросолідарність" озвучила принципи формування більшості у Київраді

Синютка заявляє про перемогу "Євросолідарності" на виборах до ради Львівської ОТГ

Філії "Суспільного" запрошують на дебати кандидатів у мери – учасників другого туру виборів

В Україні понад 91% ДВК завершили підрахунок голосів на місцевих виборах і передали документи до ТВК

У ЦВК назвали терміни встановлення результатів на місцевих виборах в Україні

ENEMO оцінює місцеві вибори в Україні як вільні та конкурентні, хоча має низку зауважень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА