Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
10:20 27.09.2020

Поліція відкрила за добу 8 кримінальних справ через порушення виборчого процесу в Україні

1 хв читати
Поліція відкрила за добу 8 кримінальних справ через порушення виборчого процесу в Україні

Українські поліцейські за минулу добу (26 вересня) розпочали 8 кримінальних проваджень за фактам порушень виборчого законодавства в рамках місцевих виборів.

Як повідомила Національна поліція України на сторінці в соцмережі Facebook, усього упродовж доби до поліції надійшло 177 заяв та повідомлень, пов’язаних з порушеннями виборчого законодавства.

Найбільше повідомлень зафіксовано в Київській області – 101. Також 20 повідомлень – у Чернівецькій, 7 – у Донецькій, по 6 – у Закарпатській та Рівненській, по 5 – у Вінницькій, Одеській та Черкаській областях.

Усього з 5 вересня (з початку виборчої кампанії) територіальні органи Нацполіції зареєстрували 1260 заяв і повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо 108 кримінальних правопорушень. З них 57 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства, а 51 – з виборчим процесом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Гетманцев після виявлення порушень закликав гральний бізнес не ухилятися від податків

СБУ та Нацполіція затримали командування батальйону на Одещині, яке під час війни розікрало майже 100 млн грн

За місцями проживання Гусакова і тих, чиї картки він використовував для збору донатів, проходять обшуки - Нацполіція

Кількість виявлених фактів незаконного переправлення наркотичних засобів за 5міс.-2025 зросла в зросла в 1,2 рази - ДМС

В одного з порушників НМТ виявили шпаргалку з таблицею множення

СБУ проводить планові безпекові заходи в Шевченківському районі Києва

ООН зафіксувала стрімке зростання порушень РФ щодо дітей в Україні

ДБР повідомило про підозру ексчиновниці Держпродспоживслужби за передачу будівель установи в приватну власність

В Нацполіції очікують звернень можливих потерпілих від дій львів'янина з СМА Гусакова

Небезпечні касетні боєприпаси виявлені на території Кременчуцького району - поліція

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА