Вибори
19:56 27.09.2020

Тервиборчком відмовив "Демсокирі" у реєстрації кандидатами в депутати в Київську міськраду - партія

2 хв читати
Тервиборчком відмовив "Демсокирі" у реєстрації кандидатами в депутати в Київську міськраду - партія

Київська міська територіальна виборча комісія вирішила не реєструвати список кандидатів у депутати Київської міської ради від партії "Демократична сокира", стверджують у політсилі.

"В ніч з 26 на 27 вересня 2020 року Київська міська територіальна виборча комісія прийняла незаконне рішення та не зареєструвала список кандидатів у депутати Київської міської ради від Демократичної Сокири. Щодо нашої реєстрації чи відмови у реєстрації ТВК голосувала чотири рази. Тричі не було достатньо голосів ані на те, щоб зареєструвати список, ані на те, щоб не зареєструвати. Вчетверте - вони раптово з’явились… на відмову в реєстрації", - йдеться в повідомленні партії на сторінці в соцмережі Facebook.

У "Демократичній сокирі" вказали, що до 11.00 неділі їм мали б надати постанову Київської ТВК з поясненням причини відмови, з цим документом можна було б оскаржувати рішення в суді. Але станом на вечір неділі такого документу не надано.

"Офіційний привід для відмови нам достеменно невідомий, але з неофіційних джерел ми знаємо, що було обрано приводом для нашого зняття: застава за вибори по Києву сплачена з рахунку всеукраїнської, а не місцевої організації. Та це не причина. Це привід", - впевнені в політсилі.

Водночас, як заявили в "Демсокирі" решта їхніх осередків з інших міст подавалися на вибори із такою самою системою внесення застави і були зареєстровані без зауважень з боку ТВК.

У партії мають намір оскаржувати рішення Київського тервиборчкому в суді. "Суд буде розглядати наш позов за особливою процедурою і має повернути нас до виборчого процесу у Києві протягом декількох днів. Ми знаємо, що так буде, тому що аналізували судову практику з цього питання і бачили там, що у схожих справах сама партія визнавалася належним платником застави за місцеву організацію партії", - вважають у "Демократичній сокирі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОАСК не захотів розглядати позови партії "Перемога Пальчевського" щодо перерахунку голосів у Києві

Київський міськвиборчком готовий приймати протоколи з результатами виборів, але ще жоден райвиборчком не готовий їх здавати - голова комісії

ЦВК залишила без розгляду три скарги Київської облорганізації партії "За Майбутнє"

У будівлі ТВК в Одесі знайшли ручну димову гранату

На Чернігівщині члени ТВК покинули кабінет, де мав відбуватися підрахунок голосів, залишивши документацію

У будівлі ТВК в Одесі знайшли ручну димову гранату

Менше ніж 40% виборчих дільниць передали протоколи в райони про підрахунок голосів виборців - київська ТВК

На трьох ДВК Чернігова не враховуватимуть голоси за кандидатів, а лише за партії через помилки в бюлетені - рішення ТВК

ЦВК сформувала нову Івано-Франківську обласну ТВК

ЦВК сформувала нову Івано-Франківську обласну ТВК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА