Вибори
19:23 30.09.2020

Кандидатом у голови ОТГ на Львівщині став бізнесмен Андрій Веселий

2 хв читати
Кандидатом у голови ОТГ на Львівщині став бізнесмен Андрій Веселий

Андрій Веселий став кандидатом на посаду голови Дрогобицької об’єднаної територіальної громади.

Досвід у соціальному житті громади допоміг виявити слабкі місця в управлінні ОТГ і став головним мотивом Веселого балотуватися у голови громади.

«Особисто для мене час змін настав. Я вирішив брати участь у виборах на посаду голови Дрогобицької об’єднаної територіальної громади. Сімнадцять років керівництва успішним підприємством, яке створив фактично з нуля, освіта та досвід, а також активна участь та залученість у життя громади, дають мені підстави вважати, що я можу бути корисним для своїх земляків, громади, Батьківщини», – заявив Веселий.

На посаді голови ОТГ Веселий планує перш за все зосередитись на підтримці малого та середнього бізнесу, зокрема місцевих виробників продукції, а також розвитку сільського господарства. Забезпечивши економічне процвітання громади, впевнений Веселий, буде легше навести лад в інфраструктурі регіону, покращити рівень освіти та культури, створити привабливі робочі місця та подолати корупцію.

Не останнє місце в програмі Веселого займає розвиток медицини. Недосконалість цієї галузі наочно проявилася у неспроможності влади ефективно організувати медичне обслуговування громадян в умовах падемії. Саме тому благодійний фонд Веселого організовував проєкт «Здорова громада», в рамках якого лікарі проводили безоплатне обстеження жителів Дрогобицького району.  

Підприємцю Андрію Васильовичу Веселому 47 років. Він народився в місті Стебник Дрогобицького району, школу закінчив в Дрогобичі. Перша спеціалізована освіта Веселого – медична. Він закінчив Бориславське медичне училище за фахом «Лікарська справа». Має дві вищі освіти. Першу здобув у Канаді, де отримав диплом з відзнакою Північного коледжу прикладних мистецтв та технологій за напрямом «Бізнес-адміністрація, маркетинг і аудит», після чого п’ять років пропрацював на керівних посадах у Королівському банку Канади. Другу здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «Правознавство». 

Здобуті знання та досвід застосував на батьківщині, створивши власний успішний бізнес. Засноване у 2003 році підприємство «Брати» вже 17 років вдало конкурує на ринку будівництва, ремонту доріг і тротуарів та виготовлення фігурних елементів мощення.

У 2013 році Андрій Веселий заснував «Благодійний фонд родини Веселого», який підтримує релігійні громади, ветеранів Майдану та АТО (ООС) та сім'ї захисників, які загинули на сході країни, а також займається соціальними проєктами, такими як конкурси громадських ініціатив «Код міста» та «Енергія поступу».

З початку пандемії фонд забезпечує навчальні заклади району засобами захисту – антисептиками та масками, аби забезпечити проведення навчального процесу в умовах карантинних обмежень. У рамках підтримки волонтери Фонду передали школам та училищам понад 1000 літрів сертифікованого антисептика та близько 40 000 масок.

ОСТАННЄ

В Україні стався рестарт протестних рухів, деякі політики розпочинають підготовку до виборів президента - політологи

Садовий склав присягу мера Львова

Старт нового політичного циклу в Україні та світі

Зеленський закликав жителів Кривого Рогу вибрати мера, якого місто "давно заслуговує"

Секретарем Київради обрано Володимира Бондаренка від "УДАРу"

Порошенко представив Кодекс доброчесності депутатів місцевих рад, його підпишуть депутати від "Євросолідарності" всіх рівнів

Перша сесія Харківської міськради призначена на 9 грудня

Рада проголосувала в 2-му читанні законопроект про врегулювання конфлікту інтересів в діяльності місцевих депутатів і мерів

Посольство Угорщини: Депутати на Закарпатті заспівали гімн України, а потім - національну молитву, що стала гімном Угорщини

У Харкові депутати затвердили зміни до регламенту, що дозволяють провести першу сесію міськради без мера

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА