Вибори
15:17 09.10.2020

У школах Дарницького району можуть з’явитися 6 тисяч нових місць - Мондриївський

2 хв читати
У школах Дарницького району можуть з’явитися 6 тисяч нових місць - Мондриївський

У Дарницькому районі закінчують реконструкцію гімназії №315 із надбудовою 4-го поверху. Загалом у цьому районі можливо перебудувати ще 11 шкіл, що дасть можливість збільшити потужність закладів на додаткові шість тисяч місць, повідомив в.о. першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

За його словами, роботи з реконструкції гімназії №315 тривали майже 5 місяців – із травня, а наприкінці жовтня об’єкт планують здати в експлуатацію.

"Надбудова додаткового поверху дала можливість збільшити потужність закладу з 1260 до 1880 місць. У школі з’явились 18 нових великих кабінетів та 6 кабінетів для поділу класів на групи", – розповів Мондриївський.

Він додав, що, окрім надбудови 4-го поверху, в закладі замінені вікна, зроблено нове освітлення, система опалення, встановлена сучасна пожежна сигналізація та система вентиляції. Також під час реконструкції утеплено фасад, який тепер прикрашають зображення прапорів держав, мови яких вивчають у гімназії.

"Загалом на реконструкцію гімназії №315 з бюджету міста витрачено майже 60 млн грн, а також 20 млн грн – із державного бюджету за програмою "Спроможна школа", – зазначив Мондриївський.

Він звернув увагу, що таке архітектурне рішення – надбудова поверхів навчальних закладів – актуальне для щільно забудованих районів міста. Тільки в Дарницькому районі можливо перебудувати ще 11 шкіл за типовим проектом реконструкції, що дасть можливість збільшити потужність закладів на додаткові шість тисяч місць.

ОСТАННЄ

У Броварах, Борисполі та Новгород-Сіверському 17 січня відбудуться повторні вибори мерів

У Кривому Розі на виборах мера переміг представник "ОПЗЖ" Павлов

Усі виборчі дільниці в Кривому Розі завершили свою роботу вчасно, в поліцію надійшло 30 повідомлень, пов'язаних із порушеннями виборчого законодавства

Станом на 19:00 на виборах в Кривому Розі зафіксовано 92 порушення - "Опора"

До поліції надійшло 28 заяв і повідомлень, пов'язаних із порушеннями виборчого законодавства на виборах мера Кривого Рогу

На виборах у Кривому Розі на 12.00 зафіксовано 60 порушень – "ОПОРА"

Усі виборчі дільниці в Кривому Розі відкрилися вчасно, порушень у "день тиші" не було

У Кривому Розі 6 грудня відбудеться другий тур виборів мера

Колишнього політв'язня Кремля Сущенка обрали першим заступником голови Черкаської облради

В Україні стався рестарт протестних рухів, деякі політики розпочинають підготовку до виборів президента - політологи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА