Вибори
11:21 10.10.2020

Поліція затримала на Хмельниччині хулігана, який у Вінниці порізав агітаційні банери

2 хв читати
Поліція затримала на Хмельниччині хулігана, який у Вінниці порізав агітаційні банери

Оперативники Лівобережного відділення поліції Вінниці в суботу, 10 жовтня, затримали молодика, який напередодні неподалік залізничного вокзалу порізав виборчі рекламні матеріали одного з кандидатів у депутати до міської ради.

Як повідомила поліція Вінницької області у Facebook у суботу, за попередньою інформацією дізнання, 9 жовтня близько 11:00 до поліції надійшло повідомлення від громадян про те, що у Вінниці по вул. Юрія Клена невідомий чоловік ножем пошкодив агітаційні банери, після чого втік з місця події.

За словами т.в.о. начальника Лівобережного відділення поліції Тараса Калачика, працівники територіального підрозділу поліції встановили особу зловмисника. Ним виявився 18-річний житель Вінниці, який раніше в поле зору правоохоронців не потрапляв.

Затримали правопорушника у Хмельницькій області, де він переховувався у родичів.

Поліція розслідує кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). За таке правопорушення передбачено покарання до 5 років обмеження волі.

Про інцидент з банерами повідомив і кандидат у депутати Вінницької міськради Артем Сіваш (балотується від партії "Слуга народу"). Він виклав відповідне відео на своїй сторінці у Facebook. На думку Сіваша, це спроба залякати його команду підтримки у виборчому процесі.

З початку виборчої кампанії (з 5 вересня) поліція Вінниччини зафіксувала 69 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. За результатами розгляду повідомлень розслідується 6 кримінальних проваджень, складено 14 адміністративних протоколів на правопорушників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

"Київтеплоенерго" протягом доби планує усунути пошкодження тепломережі на Теремках і частково на просп. Голосіївському

У результаті атаки БПЛА у Бучанському районі пошкоджено приватні будинки, а у Вишгородському пожежа - ОВА

Новий розрив підводного кабелю стався в Балтійському морі

Ворог поцілив по Слобідському району Харкова, пошкоджене виробниче підприємство – мер

Дрон РФ пошкодив оболонку укриття ЧАЕС та обладнання в гаражі техобслуговування кранів – ДІЯРУ

В Кривому Розі внаслідок ракетної атаки пошкоджені будинки, бізнес-об'єкти та навчальний заклад

Ворожий "шахед" влучив в автостоянку в Сумах, пошкоджені автомобілі – ОВА

Ворог вдарив КАБ по Дергачівській громаді Харківщини, знеструмлені майже 2 тис. абонентів – Синегубов

В Одесі 19 памʼяток архітектури пошкоджено внаслідок ракетного удару 31 січня

Через ракетну атаку є влучання у приватне підприємство в Миколаєві

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА