Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
10:14 15.10.2020

Зеленський пропонує українцям 25 жовтня відповісти на запитання, чи підтримують вони створення на Донбасі ВЕЗ

1 хв читати
Зеленський пропонує українцям 25 жовтня відповісти на запитання, чи підтримують вони створення на Донбасі ВЕЗ

Президент України Володимир Зеленський запропонував українцям як друге запитання на всенародне опитування, яке планується провести в день місцевих виборів 25 жовтня, висловитися про те, чи підтримують вони створення на Донбасі вільної економічної зони (ВЕЗ).

"Прийшов час для запитання номер два: чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони?" - сказав він у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook у четвер.

Як повідомлялося, 13 жовтня президент України Володимир Зеленський оголосив про проведення в країні в день голосування на місцевих виборах 25 жовтня всенародного опитування, на якому громадянам буде запропоновано відповісти на п'ять запитань. Говорячи про те, які буде запропоновано запитання, він сказав: "Про це пізніше".

14 жовтня Зеленський запропонував українцям як перше запитання на всенародне опитування висловитися про те, чи потрібно запроваджувати в країні довічне ув'язнення за корупцію в особливо великих розмірах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Зеленський анонсував нові рішення РНБО щодо санкцій

Україна готується до зустрічей у Європі, зокрема Данії - Зеленський

У результаті російського удару по Гуляйполе загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади - Зеленський

Зеленський обговорив з Алієвим боротьбу проти агресії РФ та розвиток двосторонніх відносин

Зеленський підписав документи для ратифікації Угоди про створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії РФ проти України

Зеленський підписав закон про компенсації військовослужбовцям за невикористані відпустки

Зеленський підписав указ про синхронізацію з 13 та 14 пакетами санкцій ЄС

Зеленський провів нараду щодо підготовки до опалювального сезону

Зеленський анонсував розмови з керівниками ЄС щодо додаткового фінансування для виробництва дронів і спільних виробництв

Зеленський обговорить з главою МЗС Німеччини збільшення постачання ППО

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА