Вибори
15:39 15.10.2020

ЦВК сформувала новий склад Одеської міської ТВК

1 хв читати
ЦВК сформувала новий склад Одеської міської ТВК

Центральна виборча комісія на засіданні в четвер сформувала новий склад Одеської міської територіальної виборчої комісії, повноваження якої були достроково припинені 13 жовтня.

Як повідомила прес-служба ЦВК, новий склад комісії сформовано на основі відповідних подань місцевих організацій політичних партій у кількості 18 осіб.

Як повідомлялося, 13 жовтня ЦВК скасувала низку постанов Одеської міської ТВК, встановила факт систематичного порушення цією комісією законодавства і достроково припинила повноваження всього її складу.

Під час розгляду скарги Одеської міської організації партії "Блок Дмитра Голубова" Центрвиборчком встановив факти порушення в діяльності Одеської міської ТВК, у зв'язку з чим за власною ініціативою розглянув окремі питання її діяльності.

Було встановлено, що, приймаючи постанови від 11 жовтня про реєстрацію кандидатів у депутати Одеської міської ради, висунутих Одеською міською організацією партії "Блок Дмитра Голубова", і про реєстрацію кандидата на пост одеського міського голови, висунутого цією організацією, а також постанову про реєстрацію кандидатів у депутати Одеської міськради, висунутих Одеською обласною організацією партії "Наш край", Одеська міська ТВК прийняла рішення всупереч рішенням судів, що набули чинності.

ЦВК зобов'язала Одеську міську ТВК після формування нового складу привести свою діяльність і рішення у відповідність до вимог виборчого законодавства і з урахуванням рішень судів, що набули чинності.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА