Вибори
17:03 19.10.2020

Тимошенко презентувала план дій для Києва

2 хв читати
Тимошенко презентувала план дій для Києва

Голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко презентувала невідкладний план дій для Києва після виборів 25 жовтня, озвучивши головні напрямки, на які її команда першочергово спрямовуватиме кошти столичного бюджету.

"Найголовніше – нам треба наповнити бюджет міста Києва та зробити так, щоб більша частина податків, які платять кияни, залишалася в бюджеті міста. Але дуже важливо, щоб ці додаткові фінанси, які ми забезпечимо для столиці, не використовувалися на корупцію, відкати та неефективні дії, пов’язані з чиїмось лобістським бізнесом", – сказала Тимошенко під час спільної зі столичною командою презентації плану дій, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Голова партії озвучила головні напрямки, на які команда "Батьківщини" спрямовуватиме кошти столичного бюджету. Це докорінна реставрація та ремонт усього житлового фонду Києва; розвантаження транспортних магістралей і щорічне відкриття мінімум однієї станції метро; збільшення кількості екологічного транспорту (тролейбусів і трамваїв); забезпечення безкоштовними квитками пільгових категорій громадян.

Серед першочергових завдань: запровадження соціального захисту пенсіонерів і доплата від 500 до 1000 гривень на місяць; запровадження обов’язкового медичного страхування у вигляді муніципальної медичної страховки; підвищення зарплат для столичних медиків на рівні не нижче, ніж у Польщі; створення муніципальної столичної поліції.

Крім того, Тимошенко звернула увагу на екологічні ініціативи "Батьківщини", які потрібно реалізувати у столиці: повна реконструкція Бортницької станції аерації; будівництво в Києві сучасного сміттєпереробного заводу, який працюватиме за новітніми технологіями та не матиме жодних викидів у повітря; повна реконструкція системи очищення водопровідної води для Києва.

"Наша команда – це професійні люди. Наш кандидат у мери Києва Олексій Кучеренко – людина, яка докорінно знає все господарство Києва, людина, яка, безпрецедентно для політики, чесна та порядна. Він не дасть жодної копійки київського бюджету використати не в тому напрямку, який потрібен киянам", - запевнила лідер "Батьківщини".

За її словами, кандидати в депутати Київської міської ради від цієї політсили знають свою роботу, "можуть зробити правильні рішення, підготувати правильні документи, а головне – добитися виконання першочергових кроків, необхідних столиці".

"Я вірю в нашу команду і в те, що їй вдасться зробити життя в столиці комфортним та безпечним для людей", - переконана Тимошенко.

ОСТАННЄ

У Броварах, Борисполі та Новгород-Сіверському 17 січня відбудуться повторні вибори мерів

У Кривому Розі на виборах мера переміг представник "ОПЗЖ" Павлов

Усі виборчі дільниці в Кривому Розі завершили свою роботу вчасно, в поліцію надійшло 30 повідомлень, пов'язаних із порушеннями виборчого законодавства

Станом на 19:00 на виборах в Кривому Розі зафіксовано 92 порушення - "Опора"

До поліції надійшло 28 заяв і повідомлень, пов'язаних із порушеннями виборчого законодавства на виборах мера Кривого Рогу

На виборах у Кривому Розі на 12.00 зафіксовано 60 порушень – "ОПОРА"

Усі виборчі дільниці в Кривому Розі відкрилися вчасно, порушень у "день тиші" не було

У Кривому Розі 6 грудня відбудеться другий тур виборів мера

Колишнього політв'язня Кремля Сущенка обрали першим заступником голови Черкаської облради

В Україні стався рестарт протестних рухів, деякі політики розпочинають підготовку до виборів президента - політологи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА