Вибори
12:39 20.10.2020

Зеленський закликав ухвалити закон про народовладдя і розкритикував лідерів партій, які володіють телеканалами, за позицію, що запитувати думку громадян "небезпечно"

2 хв читати
Зеленський закликав ухвалити закон про народовладдя і розкритикував лідерів партій, які володіють телеканалами, за позицію, що запитувати думку громадян "небезпечно"

Президент України Володимир Зеленський наполягає на впровадженні у країні дієвих механізмів народовладдя та критикує тих політиків, які говорять, що запитувати думку українських громадян нібито "небезпечно".

"Важливим пунктом моєї програми було народовладдя. Це поверне довіру громадян до держави та її інституцій. І до речі, це проблема не лише України, а й багатьох інших держав. Тому різні інструменти народовладдя та прямої демократії з’являються дедалі активніше. Є багато успішних прикладів їхнього використання у Швейцарії, Канаді, Ірландії. Хоча найуспішніший - всім вам добре відомий. Це 1 грудня 1991 року. Коли 28 млн 804 тис. 71 громадянин України на референдумі проголосував за незалежність України. Пам'ятаючи це, дивно, коли ви говорите, що запитувати думку українців - небезпечно. Що людей задурять, тому що у країні немає вільних, незалежних ЗМІ", - сказав він у своєму щорічному посланні до Верховної Ради у вівторок.

Зеленський вважає цинізмом, коли таке говорять "лідери партій, один із яких володіє трьома телеканалами, а інший - двома".

"Ви говорите, що український народ незрілий, він не готовий ухвалювати рішення. Але я нагадаю, що саме український народ зробив дві революції у 2004 і 2014 роках. У результаті чого більшість із вас опинилася у цьому залі", - зазначив він.

Зеленський заявив, що в Україні буде народовладдя і всебічний доступ громадян до інформації для ухвалення рішень.

"Люди мають впливати на актуальні питання і для свого регіону, і для всієї країни. Робити це раз на тиждень, місяць чи рік. Скільки буде потрібно. Перший законопроект для народовладдя готовий і поданий мною. Я закликаю всіх народних депутатів - дайте нарешті українцям реальний механізм, щоб формувати основні завдання для влади, впливати на рішення, відчувати свою причетність до змін. Відчувати, що їхня думка важлива не лише під час виборів. Це - справедливо", - зазначив він.

ОСТАННЄ

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

На 87 окрузі в Івано-Франківській області Шевченко обігнав Кошулинського, але лідирує Вірастюк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА