Вибори
12:46 20.10.2020

Понад ¼ українців очікують значних фальсифікацій на місцевих виборах 25 жовтня

2 хв читати
Понад ¼ українців очікують значних фальсифікацій на місцевих виборах 25 жовтня

48% українців вважають, що на запланованих на 25 жовтня в Україні місцевих виборах будуть незначні фальсифікації, а 28% переконані, що вони будуть значними.

Як свідчать результати опитування "Моніторинг місцевих виборів 2020", проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 16-19 жовтня, лише 16% респондентів вважають, що жодних фальсифікацій на місцевих виборах не буде.

При цьому в результатах дослідження наголошується, що за останній місяць зросла кількість тих, хто очікує значних фальсифікацій.

62% респондентів заявили, що негативно ставляться до ситуації, коли під час виборів деякі політики й партії допомагають виборцям матеріально (роздають пайки, гроші, кошти на ремонт і лікування). 19% опитаних ставляться до цього нейтрально, 15% - позитивно. Незважаючи на це, лише 6% стикалися зі спробами підкупу особисто, 11% знають про це від родичів і знайомих, а 81% зовсім не мали такого досвіду під час цієї виборчої кампанії.

57% опитаних чули про рекомендації Кабінету міністрів України голосувати на виборах особистою ручкою, 42% - не чули. Лише третина знає про рекомендації не брати із собою на дільниці дітей, 65% - не знають. 87% респондентів підтримують таку рекомендацію, лише 10% - протилежної думки.

Опитування проводили 16-19 жовтня серед населення України віком від 18 років і старше в усіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 5000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів). Похибка репрезентативності дослідження: не більше ніж 1,4%.

ОСТАННЄ

Секретарем Київради обрано Володимира Бондаренка від "УДАРу"

Порошенко представив Кодекс доброчесності депутатів місцевих рад, його підпишуть депутати від "Євросолідарності" всіх рівнів

Перша сесія Харківської міськради призначена на 9 грудня

Рада проголосувала в 2-му читанні законопроект про врегулювання конфлікту інтересів в діяльності місцевих депутатів і мерів

Посольство Угорщини: Депутати на Закарпатті заспівали гімн України, а потім - національну молитву, що стала гімном Угорщини

У Харкові депутати затвердили зміни до регламенту, що дозволяють провести першу сесію міськради без мера

Українці серед політиків найбільше довіряють Зеленському

СБУ перевіряє інформацію про можливу протиправну діяльність депутатів із Закарпаття, які виконували гімн Угорщини

У селі на Закарпатті новообрані депутати співали гімн Угорщини, нардепи Безгін і Корнієнко просять відреагувати

Львівську облраду очолила представниця "Євросолідарності"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА