Вибори
17:40 21.10.2020

"ЗА МАЙБУТНЄ" вимагає заборонити розформовувати військові частини в Україні

2 хв читати
"ЗА МАЙБУТНЄ" вимагає заборонити розформовувати військові частини в Україні

Партія "ЗА МАЙБУТНЄ" наголошує на неприпустимості в умовах війни на Сході України скорочувати кількість військових частин, ослаблюючи тим самим обороноздатність держави. Зокрема, слід зберегти військову частину А-4558 у Ніжині, оскільки це не лише важливий стратегічний військовий об’ єкт, який дає роботу мешканцям міста, але й потужний ремонтний та виробничий центр.

Про це повідомив кандидат на посаду мера Ніжина від партії "ЗА МАЙБУТНЄ" Олександр Кодола.

«Очевидно, влада забула, що в країні триває війна. Інакше не можна пояснити її намір скорочувати кількість військових частин і розформовувати потужні бази, які є форпостами національної оборони. Зокрема, саме це відбувається в Ніжині, де наших очах ліквідують військову базу А-4558. Крім військового, вона має величезне значення безпосередньо для мешканців міста. Там працюють 230 ніжинців, які забезпечують свої родини та власних дітей. Це висококласні спеціалісти з ремонту ракетно-артилерійського озброєння, зенітно-ракетних комплексів, військових машин, техніки і стрілецької зброї. Якщо влада розформує військову частину, то не лише послабить обороноздатність країни, але й позбавить цих людей роботи, а також знищить потужний ліцензований центр виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення та виробництва спеціальних засобів активної оборони. Подібних при військових частинах в Україні більше не існує», - наголосив Олександр Кодола.

Кандидат на посаду міського голови відзначив, що він особисто та партія "ЗА МАЙБУТНЄ" звернулися до керівництва ЗСУ та держави з вимогою припинити розформування військової частини.

«Поки ми очікуємо реакції влади, але сповнені рішучості зберегти цей важливий для Ніжина військовий об’єкт. Громада міста вже неодноразово демонструвала здатність об’єднуватись для вирішення найскладніших проблем. І це якраз той випадок, коли ми усі разом зможемо захистити інтереси нашого міста – зберегти робочі місця та виробничу інфраструктуру, аби Ніжин міг розвиватися і мав перспективи на майбутнє. Крім того, "ЗА МАЙБУТНЄ" захищатиме цілісність нашої військової інфраструктури на всій території України», - заявив Олександр Кодола.

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА