Вибори
15:31 27.10.2020

В Україні понад 91% ДВК завершили підрахунок голосів на місцевих виборах і передали документи до ТВК

2 хв читати
В Україні понад 91% ДВК завершили підрахунок голосів на місцевих виборах і передали документи до ТВК

У регіонах України завершується підрахунок голосів виборців на місцевих виборах, складання протоколів, передача від дільничних виборчих комісій (ДВК) до сільських, селищних і міських територіальних виборчих комісій (ТВК), наразі цей процес завершено в понад 91% ДВК.

Як повідомляє прес-служба ЦВК у вівторок, згідно з інформацією, що надійшла до секретаріату Центрвиборчкому, станом на 12:00 майже 26,7 тисяч ДВК, що становить понад 91% від загальної кількості утворених ДВК, завершили підрахунок голосів виборців, склали про це протоколи та передали всю виборчу документацію до ТВК. Цей процес повністю завершено в 6 областях: Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Сумській, Хмельницькій та Чернівецькій.

Також уже розпочався процес передачі протоколів про підсумки голосування з виборів депутатів районних та обласних рад від ТВК територіальних громад (сільських, селищних, міських) до районних та обласних ТВК.

У Центрвиборчкомі нагадали, що сільські, селищні та міські ТВК складають протоколи про результати виборів депутатів сільської, селищної та міської ради, а також сільського, селищного та міського голови. Окрім того, зазначені ТВК складають протоколи про підсумки голосування з виборів депутатів районної та обласної ради, які передають до відповідних районних і обласних ТВК. Останні на підставі цих протоколів встановлюють результати виборів депутатів районних та обласних рад.

Зокрема, в 15 областях (Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій та Чернігівській) районні ТВК вже прийняли 60 таких протоколів. Своєю чергою у 9 областях (Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській та Черкаській областях) 9 протоколів отримали обласні ТВК.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА