Вибори
15:56 27.10.2020

Філії "Суспільного" запрошують на дебати кандидатів у мери – учасників другого туру виборів

2 хв читати
Філії "Суспільного" запрошують на дебати кандидатів у мери – учасників другого туру виборів

UA: Суспільне мовлення запрошує кандидатів у мери, які вийдуть до другого туру місцевих виборів, на дебати в ток-шоу "Виборчий округ. Дебати".

Як зазначається на корпоративному сайті "Суспільного", розклад ефірів і перелік запрошених учасників буде повідомлено після оголошення територіальними виборчими комісіями (ТВК) офіційних результатів місцевих виборів.

"Не використовуйте поганого досвіду багатьох центральних влад. Звикайте від самого початку вашого довгого шляху комунікувати з людьми, чесно говорити з ними про свої плани. Звикайте до гострих запитань, до незручної правди, до відвертих відповідей. І ви не знайдете кращого майданчика для спілкування з вашими опонентами, ніж "Суспільне". Саме воно - гарантовано - не належить вашим опонентам і незаангажоване. Інша річ, що "Суспільне" не зможете ангажувати й ви. Тобто - дебати на чесних умовах", - звернувся до потенційних учасників дебатів голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія.

За словами генерального продюсера регіонального мовлення "Суспільного" Марії Фрей, філії в усіх регіонах, де відбудеться другий тур виборів міських голів, готові стати майданчиком для дебатів обраних кандидатів.

"Суспільне" є в кожному регіоні країни. У кожному регіоні працює професійна команда, яка дотримується високих журналістських стандартів і має досвід проведення політичних та соціальних дискусій у прямому ефірі", - розповіла Фрей.

Формат ток-шоу "Виборчий округ. Дебати" передбачає блоки щодо вирішення поточних місцевих проблем, низку запитань про розуміння життя мешканців та населеного пункту, перехресне опитування й підсумкові виступи.

З 5 по 23 жовтня в прямому ефірі регіональних філій "Суспільного" відбулися ток-шоу "Виборчий округ. Місцеві", куди запрошували кандидатів на пости міських голів і депутатів місцевого самоврядування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Дебати в Рівному: на ефір прийшов один кандидат у мери

Кандидати в мери перед другим туром використовують тему карантину вихідного дня для залучення виборців - КВУ

Кандидати в мери перед другим туром використовують тему карантину вихідного дня для залучення виборців - КВУ

Дебати відбулися. Садовий і Синютка дискутували та відповідали на запитання журналістів

UA: Львів очікує на дебатах обох кандидатів на посаду мера

Теледебати кандидатів у мери Рівного відбудуться 19 листопада

Кандидат у мери Дрогобича Веселий кличе опонента дебатувати на площі, виконком просить утриматися від заходу

Дебати між кандидатами в мери Дрогобича не відбулися: прийшов лише Кучма

Садовий в останній день підтвердження участі в дебатах запрошує Синютку до дискусії

На посаду ректора КНУ ім. Шевченка претендує 10 кандидатів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА