Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
10:57 03.11.2020

У Луцьку пройде другий тур виборів мера, в Івано-Франківську переобрали Марцінківа

1 хв читати
У Луцьку пройде другий тур виборів мера, в Івано-Франківську переобрали Марцінківа

Повторне голосування (так званий другий тур) на виборах міського голови відбудеться в Луцьку (Волинська обл.), повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії.

Згідно з даними ЦВК, за Ігоря Поліщука - кандидата від партії "За майбутнє", радника мера, який виконував обов'язки міського голови Луцька, - проголосували 18934 виборці (32,47%), його конкурент - самовисуванець, генеральний директор держпідприємства "Волиньстандартметрологія" Богдан Шиба отримав 7662 голоси (13,14%).

Дата другого туру виборів у Луцьку на сайті ЦВК у вівторок вранці не вказана.

Мером Івано-Франківська переобрано члена ВО "Свобода" Руслана Марцінківа, повідомив лідер цієї політичної сили Олег Тягнибок.

"Оголошено офіційні результати виборів в Івано-Франківську. Голова Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода" Руслан Марцінків - 84,78% голосів!" - написав Тягнибок на своїй сторінці у Facebook у вівторок.

Крім того, за його даними, "свободівці" отримали 28 мандатів (54,10%) в Івано-Франківській міськраді.

Усього станом на ранок вівторка, згідно з даними сайту ЦВК, встановлені результати виборів 282 голів: 68 - міських, 69 - селищних і 145 - сільських.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

Климпуш-Цинцадзе: у парламенті Чехії може бути сформована коаліція меншості з проєвропейською орієнтацією

Прем'єр Чехії Фіала визнав результат парламентських виборів та перемогу Бабіша

Глава МЗС Ізраїлю привітав Андрея Бабіша з перемогою на парламентських виборах у Чехії

Партія Андрея Бабіша ANO лідирує на парламентських виборах у Чехії після підрахунку понад 60% голосів

Незважаючи на спроби РФ підірвати демократичні вибори, народ Молдови підтвердив своє європейське майбутнє - Сибіга

Росія не змогла дестабілізувати Молдову – Зеленський

Спроби Путіна нав'язати свій сценарій зазнали поразки на виборах у Молдові - Стефанчук

Климпуш-Цинцадзе про результати виборів у Молдові: Країна зберігає курс на євроінтеграцію, що відповідає стратегічним інтересам України

ЦПД: Росія втратила Молдову так само, як раніше Вірменію, Азербайджан, країни Балтії й Україну

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА