Вибори
12:50 14.11.2020

Партія Гройсмана готується до дострокових виборів до Ради

2 хв читати
Партія Гройсмана готується до дострокових виборів до Ради

Політична партія "Українська стратегія Гройсмана" братиме участь у наступних виборах до Верховної Ради, які можуть відбутися вже наступного року – через стрімке погіршення ситуації в країні, заявив лідер партії, екс-прем'єр-міністр країни Володимир Гройсман в інтерв'ю BBC News Україна.

Він зазначив, що за даними соціологів (листопадові опитування групи "Рейтинг" і Київського міжнародного інституту соціології), "Українську стратегію Гройсмана" готові підтримати щонайменше 3% виборців. За даними "Рейтингу", якби найближчої неділі в Україні проходили вибори до українського парламенту, то кількість виборців, які визначилися і готові проголосувати за "Українську стратегію Гройсмана" перевищила б 3%. За даними КМІС, результат УСГ становив би 3,7%.

Гройсман також нагадав, що УСГ стала переможцем на місцевих виборах до міської ради Вінниці та обласної ради Вінницької області. Посаду мера обласного центру вдруге посів представник партії Сергій Моргунов із підтримкою понад 65% виборців. Крім того, представники партії очолили більше половини громад і отримали посади мерів загалом у 11 з 18 міст області.

"Для нас ключове значення тепер має партійна розбудова в усій Україні. Ми матимемо своїх представників у місцевій владі на Житомирщині, Харківщині, Миколаївщині, Франківщині та Донбасі. Наше завдання — професійна присутність у наступному українському парламенті. Звертатимемося до людей за їхньою підтримкою, яку ми виправдаємо в парламенті" – сказав Гройсман.

За словами Гройсмана, минулі місцеві вибори навряд чи стануть єдиним приводом до зміни розкладу сил у Верховній Раді. "Причини будуть інші. У нас дуже складна фінансова та економічна ситуація, уряд випустив з-під контролю епідемію. Верховна Рада втратила довіру, і це може бути причиною для дострокових виборів. Я такий сценарій не виключаю, – сказав політик. "Ситуація погіршуватиметься дуже швидко, а тому можливість дострокових виборів висока", – переконаний Гройсман.

Зазначимо також, що станом на листопад цього року оприлюднені соціологічні дослідження групи "Рейтинг" та Київського міжнародного інституту соціології дають "Українській стратегії Гройсмана" щонайменше 3 відсотки голосів виборців. За даними "Рейтингу", якби найближчої неділі в Україні проходили вибори до українського парламенту, то кількість виборців, які визначилися і готові проголосувати за "Українську стратегію Гройсмана" перевищила б 3%. За даними КМІС, результат УСГ становив би 3,7%.

ОСТАННЄ

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

На 87 окрузі в Івано-Франківській області Шевченко обігнав Кошулинського, але лідирує Вірастюк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА