Вибори
20:28 15.11.2020

Труханов лідирує на виборах мера Одеси - екзит-пол КМІС

1 хв читати
Труханов лідирує на виборах мера Одеси - екзит-пол КМІС

Чинний міський голова Одеси Геннадій Труханов лідирує в другому турі виборів мера, свідчать дані екзит-полу, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) станом на 17.00.

Згідно з результатами екзит-полу, за Труханова віддали голос 55,1% респондентів. Його конкурента - народного депутата Миколу Скорика ("Опозиційна платформа - За життя") - підтримали 42,8%. Викреслили обох кандидатів, перекреслили список або зіпсували бюлетень 2,2% опитаних.

На запитання "Незалежно від того, кого Ви особисто підтримуєте, хто, на Вашу думку, має найвищі шанси перемогти на виборах мера Одеси?" 63,9% назвали Труханова, 35,5% - Скорика. Не відповіли (не визначилися, не захотіли відповідати) 0,6%.

Генеральна сукупність екзит-полу – виборці, які проголосували на виборчих дільницях на території міста Одеса (крім спеціальних дільниць – лікарні, тюрми, військові частини тощо). Вибірка репрезентативна для міста в цілому. Станом на 17.00 опитано 1780 респондентів на 40 виборчих дільницях. Застосовувалася методика "таємного голосування". Рівень досяжності (кількість виборців, які погодилися взяти участь в опитуванні) становить 66,6%. Похибка вибірки не має перевищувати 3-4%.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА