Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
18:29 18.11.2020

ВАКС закрив ще одну справу стосовно Труханова

1 хв читати
ВАКС закрив ще одну справу стосовно Труханова

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) закрив ще одне кримінальне провадження про недостовірне декларування мером Одеси Геннадієм Трухановим, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в суді.

"Закрито ще одну справу Труханова - про недостовірне декларування в 2015-2016 роках", - повідомили в суді, зазначивши, що справу закрито у зв'язку з визнанням Конституційним судом неконституційною кримінальної відповідальності за недостовірне декларування.

Раніше на тих самих підставах ВАКС закрив справу щодо Труханова про недостовірне декларування в 2017 році.

У свою чергу, в Центрі протидії корупції (ЦПК) уточнили, що провадження було закрито на засіданні в середу, а відкрито раніше на тій підставі, що Труханов у деклараціях за 2015 і 2016 роки приховав майно колишньої дружини на 32 і 18 млн грн.

"Насправді розлученими вони були лише на папері, тому майно треба було декларувати", - повідомляється в акаунті ЦПК у Твіттері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

АП ВАКС залишила під вартою підозрюваного у корупції в енергетиці Басова із заставою у 40 млн грн

Обвинувачений у хабарництві нардеп Микола Задорожній не прибув на засідання ВАКС

Чернишов про псевдонім "Че-Гевара": моє прізвище Чернишов, і в мене немає роздвоєння особистості, ніяк інакше себе не називаю

Обвинувачення просить ВАКС призначити Чернишову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в 55 млн грн

Дружина Чернишова в схемі корупції у енергетиці мала псевдонім "Професор"

Фігурант "Мідас" Миронюк може вийти під заставу в 136,6 млн грн – матеріали справи

Словацька прокуратура припинила слідство у справі про передання Україні винищувачів МіГ-29 - ЗМІ

ВАКС збільшив заставу Труханову до 42 млн грн по "справі Галантерника", але відмовив у взятті ексмера під варту

Ексмер Одеси Труханов оскаржив домашній арешт в апеляційному суді

ВАКС засудив колишнього голову ДФС Насірова до шести років позбавлення волі

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА