Інтерфакс-Україна
17:26 09.02.2021

Портнов і Новинський мають право входити до складу наглядової ради Одеської юракадемії - Шкарлет

1 хв читати
Портнов і Новинський мають право входити до складу наглядової ради Одеської юракадемії - Шкарлет

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет заявляє, що колишній заступник голови адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов і народний депутат Вадим Новинський (позафракційний) мають право входити до складу наглядової ради Національного університету "Одеська юридична академія".

"Кожен заклад вищої освіти має автономію, і виключно за поданням закладу вищої освіти формується наказ про формування наглядової ради. Скажіть, прізвища Портнова, Новинського, ще когось, вони є засудженими, злочинцями, чи вони не мають права, чи мають речі, через які заборонено законом бути в наглядовій раді?", - сказав Шкарлет на прес-конференції під час Всеукраїнського форуму "Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді" у вівторок.

Міністр наголосив, що Одеська юракадемія направила це подання, і Міносвіти його погодило.

"Якщо це злочинець, якщо якимсь чином особа не може бути у складі наглядової ради, тоді міністерство її не погодить", - наголосив він.

Як повідомлялося, в січні 2021 року до складу наглядової ради Національного університету "Одеська юридична академія" увійшли Портнов і Новинський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп зустрінеться з Путіним лише в тому випадку, якщо той зустрінеться із Зеленським, – ЗМІ

Зеленський вдячний фон дер Ляєн за позицію щодо участі Європи в усіх процесах, які стосуються України

Майже половина ветеранів звільняються з роботи навіть за умови гідної зарплати – нардеп Тарасенко

Пасажиропотік через прикордонні переходи у Львівській області зріс на 40% з початку літа

Пріоритетами Міноборони на поточний рік є розвиток ОПК, покращення управління та цифровізація – Шмигаль

Зеленський обговорив з премʼєр-міністром Албанії підготовку до зустрічей на великих міжнародних майданчиках

Трамп у четвер знову виступить з промовою

Держава має впроваджувати масову культуру військової підготовки та всіляко підтримувати приватні ініціативи – співзасновник Backyard Camp

Понад 103 тис. вступників уже підтвердили свій вибір університету - Міносвіти

МЗС у роковини "п'ятиденної війни": Росія має вивести свої війська з території Грузії та скасувати визнання Абхазії та Південної Осетії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА