Інтерфакс-Україна
18:14 05.08.2021

Поліція розпочала розслідування за фактом нападу на нардепа Качуру в Конотопі

1 хв читати
Поліція розпочала розслідування за фактом нападу на нардепа Качуру в Конотопі

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом нападу на народного депутата фракції "Слуга народу" Олександра Качуру під час засідання Конотопської міської ради, повідомляє прес-служба партії.

"Під час засідання нардеп порушив питання проблем міста, зокрема поганої якості водопровідної води, яку не можна пити або використовувати для приготування їжі. Він продемонстрував зразок цієї води у пляшці, яку йому передали жителі міста, та попросив мера Артема Семеніхіна перевірити її якість. Замість відповіді мер спробував облити депутата водою, до штовханини долучилася охорона Семеніхіна, та просто в залі сталася бійка", - йдеться в повідомленні.

На поширеному в соцмережах відео видно, що під час обговорення стану інфраструктури міста Семеніхін запропонував Качурі "трошки протверезитися нашою конотопською водичкою" й облив його. Після цього між мером і нардепом встали охоронці, які розвели їх у різні боки.

Сам Семеніхін у відеозверненні, оприлюдненому в соцмережі Facebook, заявив, що Качура спровокував його, "поливаючи брудом" місто. Він також заявив, що Качура шантажував його, погрожуючи перешкоджати його діяльності та ініціювати відкриття кримінальних проваджень проти нього, якщо мер міста не виконуватиме його вказівок. Зокрема, за словами Семеніхіна, Качура вимагав, щоб він подав як кандидата на посаду секретаря Конотопської міськради підконтрольну йому людину.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін зняв обмеження на кількість заступників голови правління ПФУ

Кабмін пропонує запровадити базову соцдопомогу з 1 січня 2026р

Рекрутинг бійців серед корінних народів РФ розпочали ГУР та Lobby X

Кабмін призначив екскерівницю "Українських гідромеліоративних систем" Овчаренко заступником міністра економіки

Кабмін дозволив використовувати кошти з "Пакунку школяра" на книги з 1 жовтня - Свириденко

Кабмін проведе засідання щодо посилення ППО та оборони прифронтових регіонів - Свириденко

Відтепер ветерани зможуть отримати спортивний протез без додаткових довідок - Свириденко

Кабмін виплатить 2 тис. грн на проживання переселенцям, які безперервно працювали 6 місяців - Свириденко

Кабмін запровадив послугу з допомоги у веденні побуту для маломобільних переселенців - Свириденко

Переселенці після евакуації можуть отримати медконсультацію одразу в місці тимчасового проживання - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА