Інтерфакс-Україна
13:11 10.11.2021

Аваков: Я не планую своєї участі у партії Разумкова

1 хв читати
Аваков: Я не планую своєї участі у партії Разумкова

Колишній міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков спростував інформацію про намір створення партії спільно із екс-спікером парламенту Дмитром Разумковим.

"Отримав запит від РБК-Україна: "Чи правда, що Арсен Аваков працює над створенням чи має намір створити спільну партію разом із Дмитром Разумковим?". Кажуть, інформацію підтвердили декілька нардепів від "Слуги народу". Відповідь: ні, неправда. Але нам відомо, що після переляку та довгої наради Єрмака та Подоляка, Офіс президента ухвалив рішення контратакувати фейками про єдиний політичний проект Аваков-Яценюк-Розумков", - заявив Аваков у своєму Telegram-каналі.

Так, екс-міністр наголосив, що не планує своєї участі у партії Разумкова.

"Проте я бажаю успіху і йому, і Гройсману, і Тимошенко, і Смешку, і Ляшку, і Кличку, і багатьом іншим – у роботі на Україну на основі професійних, а не імітаційних дій. Зроблю все, щоб їхні зусилля створили синергію на благо України", - зазначив Аваков.

Раніше голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко у програмі "Перші особи" на "24 каналі" заявив, що Дмитро Разумков вирішив об'єднатися "зі старими політиками".

"Об'єднання зі старими політиками, яке ми вже тиждень бачимо у форматі блоку РАЯ – Дмитро Разумков, Арсен Аваков, Арсеній Яценюк – не впевнений, що це те, на що очікують виборці", – сказав Корнієнко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік через кордон залишається на рекордного для воєнного часу рівні – дані Держприкордонслужби

Окупанти атакували з дрону Білозерку на Херсонщині, постраждав чоловік - ОВА

Гарантії безпеки України за участі США мають бути практичними та давати захист на землі, у небі та на морі – Зеленський

Армія РФ в неділю продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, є пошкодження - Лисак

Рубіо: одна з складнощів перемир'я в тому, що його потрібно підтримувати, а це дуже важко

Трамп хоче зустрітися лише з Зеленським - ЗМІ

Кошта по результатам Коаліції охочих: якщо не буде досягнуто угоди про припинення вогню, ЄС та США повинні посилити тиск на РФ

Введення нових санкцій проти РФ зменшує шанси посадити їх на стіл переговорів – Рубіо

Ніхто не тисне на Україну, щоб вона відмовилася від територій, мирна угода не буде такою, як вимагає РФ – Рубіо

Армія РФ повторно вдарила по рятувальниках в Костянтинівці на Донеччині - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА