Інтерфакс-Україна
14:23 13.12.2021

"Батьківщина" вимагає, щоб останнього пленарного тижня парламент зосередився на питаннях зниження тарифів - Тимошенко

2 хв читати
"Батьківщина" вимагає, щоб останнього пленарного тижня парламент зосередився на питаннях зниження тарифів - Тимошенко

"Батьківщина" вимагає, щоб останнього пленарного тижня парламент зосередився на питаннях зниження тарифів, захистив інтереси фізосіб-підприємців (ФОП) та проголосував за ТСК щодо "Нафтогазу", заявила голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко

"Ви не уявляєте, що зараз відбувається з бізнесом, який не може платити ні за рахунками за газ, який коштує від 42-49 грн за кубометр, ні за тепло, ні за електроенергію, яка зростає в ціні щодня. Як наслідок, ми маємо колосальну інфляцію в країні, яку приховують у цифрах, але люди її бачать на прилавках магазинів. Ціни вже непосильні не лише для пенсіонерів, а й частини середнього класу", – наголосила Тимошенко під час засідання погоджувальної ради депутатських фракцій та груп, передає прес-служба політсили.

За її словами, Верховна Рада має терміново втрутитися в ситуацію.

Тимошенко також закликала керівництво парламенту вислухати фізичних осіб-підприємців, котрі біля стін Верховної Ради вимагають захистити їхні права.

"Я хочу нагадати "слугам народу", що ви прийшли до влади завдяки підтримці цих малих підприємців, які покладалися на те, що ви зможете їм дати якусь підтримку. Але завершилося все тим, що першими, кому ви завдали удару, були ФОПи. (...) Вони вимагають на цій сесії ухвалити законопроект №5866-1, який може їх врятувати. Тому давайте запросимо ініціативну групу від ФОПів на зустріч із лідерами фракцій, урядовцями на чолі з головою Верховної Ради і послухаємо, що їм потрібно для того, щоб 1 січня вони не почали десятками тисяч закривати свій бізнес", – запропонувала Тимошенко.

Також вона закликала депутатів проголосувати цього тижня за постанову №6340 про створення тимчасової слідчої комісії щодо корупційної діяльності "Нафтогазу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА