Інтерфакс-Україна
19:23 12.01.2022

Джонсон вибачився за відвідування вечірки під час локдауну у 2020 році

2 хв читати
Джонсон вибачився за відвідування вечірки під час локдауну у 2020 році

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вибачився за відвідування вечірки на Даунінг-стріт у травні 2020 року, але зазначив, що вважав її робочим заходом, повідомляє у середу Sky News.

"Я хотів би вибачитися... Незважаючи на те, що я не можу передбачити результатів поточного розслідування, я дізнався достатньо, щоб зрозуміти, що деякі речі ми зробили неправильно. І я маю взяти на себе відповідальність за це", - заявив Джонсон під час виступу в палаті громад у середу.

Він додав, що сад, який розміщений на Даунінг-стріт і де зібралися співробітники, є продовженням офісу та постійно використовується "для ковтка свіжого повітря", а тому Джонсон вирішив, що вечірка була робочим заходом.

"Коли я вирушив до цього саду після шостої вечора 20 травня 2020 року, щоб подякувати групі співробітників перед тим, як повернутися до свого офісу через 25 хвилин і продовжити роботу, я беззастережно вірив у те, що це був робочий захід", - пояснив Джонсон своє перебування на вечірці.

У свою чергу лідер Лейбористської партії сер Кір Стармер порадив прем'єр-міністру "зробити вірний вчинок і піти у відставку", назвавши його виправдання "настільки безглуздими, що це справді образливо для британців". На це Джонсон порадив політику дочекатися результатів розслідування.

Наразі під керівництвом старшого державного службовця Сью Грей триває розслідування низки вечірок, які, як передбачається, відбувалися на Даунінг-стріт протягом 2020 року, коли Лондон перебував на суворому локдауні й такі заходи були заборонені.

Раніше на Даунінг-стріт відмовлялися говорити, чи був Джонсон на заході "Принеси свою випивку" (Bring your own booze - англ.), який відбувся 20 травня, і на який головний особистий секретар прем'єр-міністра Мартін Рейнольдс відправив колегам запрошення електронною поштою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До 7 зросла кількість загиблих внаслідок ворожого обстрілу Новоплатонівки на Харківщині 29 липня

Японська Nojima Corporation спрямує JPY200 млн на проєкти Фундації Олени Зеленської з підтримки дітей

В ЦПД попереджають про чергову кампанію дискредитації ТЦК через Телеграм

ВАКС взяв під варту командира в/ч Нацгвардії із заставою 2 млн грн

Через масовану нічну атаку ворожих БпЛА у Лозовій на Харківщині знеструмлено майже 80% споживачів

Кабмін розширив перелік української техніки та обладнання, які можна придбати з компенсацією 15% вартості - Свириденко

Директор ДБР: до війська повернулося понад 29 тис. бійців, які самовільно залишили частини

Посол в Туреччині спростував інформацію про візит Ердогана до України найближчими днями

Наразі не йдеться про повну заміну "пікселю", закуплять пробні партії у новому маскувальному малюнку - роз’яснення Міноборони

Лонгселери дають стабільність видавництвам і змогу пробувати нові жанри й авторів - гендиректорка Vivat Орлова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА