Інтерфакс-Україна
08:16 29.03.2023

Національні збори Франції схвалили законопроєкт про відеоспостереження під час Олімпіади в Парижі, що викликав суперечки

1 хв читати
Національні збори Франції схвалили законопроєкт про відеоспостереження під час Олімпіади в Парижі, що викликав суперечки

Французькі законодавці схвалили законопроєкт, який дозволить тимчасове використання так званих "інтелектуальних систем спостереження" під час Олімпіади в Парижі 2024 року, повідомляє у вівторок Associated Press.

Депутати схвалили законопроєкт переважною більшістю: 400 осіб підтримали його і 93 висловилися проти. Раніше в лютому він також отримав широку підтримку в сенаті, за нього висловилися 245 законодавців, проти - 28.

Тепер законопроєкт доопрацьовуватиметься в парламенті, його остаточне ухвалення очікується в квітні.

Інтелектуальні системи спостереження містять камери з використанням штучного інтелекту для відстеження потенційних загроз безпеці, наприклад, залишених без нагляду речей і стовпотворіння. Після їх виявлення люди, які перебувають за камерами, будуть вирішувати, чи потрібно вживати якихось заходів.

Влада наполягає на тому, що відеоспостереження не включатиме в себе систему розпізнавання облич. Минулого тижня глава МВС країни Жеральд Дарманен заявив, що метою впровадження відеоспостереження є "розпізнавання ситуацій", а не відстеження людей у натовпі.

Групи контролю за дотриманням цифрових прав стверджують, що, в разі ухвалення закону, Франція порушить міжнародні права людини. Країна може стати першою в ЄС, яка схвалить системи спостереження з використанням ШІ.

Літня Олімпіада в Парижі пройде з 26 липня до 11 серпня 2024 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

Окупанти за добу втратили 1180 осіб та 208 од. автотехніки

Атака росіян "шахедами" по Запоріжжю призвела до пожежі та пошкодження будинків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА