Інтерфакс-Україна
18:27 21.09.2023

Судно із зерном, що вийшло з порту "Чорноморськ", досягло турецького порту

1 хв читати
Судно із зерном, що вийшло з порту "Чорноморськ", досягло турецького порту

Судно Resilient Africa з 3 тис. тонн пшениці, що вийшло з порту "Чорноморськ", у четвер увійшло в турецький порт BOSPHORUS N ANCH Anchorage, свідчать дані ресурсу MarineTraffic.

Раніше повідомлялося, що суховантаж RESILIENT AFRICA під прапором Палау 17 вересня увійшов в акваторію порту "Чорноморськ", скориставшись встановленим ВМС ЗСУ тимчасовим коридором для цивільних суден. Судно стало другим цивільним судном від початку війни, яке поза рамками "зернового коридору" досягло українського порту Великої Одеси. Суховантаж у вівторок, 19 вересня, з 3 тис. тонн пшениці вийшов із порту "Чорноморськ" і взяв курс на Босфор.

Турецький суховантаж Aroyat під прапором Палау, який першим увійшов в акваторію порту "Чорноморськ" за тимчасовим коридором, встановленим ВМС ЗСУ для цивільних суден, залишається в ньому. Судно відшвартовано під завантаження 17 тис. тонн пшениці для країн Африки та Азії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через ворожі удари по Херсонщині загинули двоє людей, ще десятеро поранені – ОВА

Спецпосланець Трампа Віткофф відвідає Москву — посол США при НАТО очікує дипломатичного прориву

Окупанти обстріляли 16 населених пунктів Запорізької області, є загиблий і поранені

3 серпня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Віткофф повідомив родинам заручників в Ізраїлі про спільний з Нетаньяху план припинення війни в Газі - ЗМІ

Один із мікрорайонів Чугуєва зазнав ударів, пошкоджено житло, постраждали троє жінок – мер

ДСНС ліквідувала пожежу площею 1500 кв. м після ракетного удару по Миколаєву

Дев’ятьох українців затримали на кордоні з Молдовою за спробу нелегального перетину через Придністров’я

З 4 серпня на МАПП "Ягодин-Дорогуськ" стартують ремонтні роботи, можливе часткове перекриття смуг руху

Зеленський подав до Ради проєкт ратифікації Угоди про сторічне партнерство між Україною та Британією - Кравчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА