Інтерфакс-Україна
16:17 12.10.2023

JYSK відкрив новий магазин у Дрогобичі

1 хв читати
JYSK відкрив новий магазин у Дрогобичі

Міжнародна мережа JYSK у четвер відкрила новий магазин у Дрогобичі Львівської області (вул. Володимира Великого, 1, ТЦ Park), повідомила пресслужба компанії агентству "Інтерфакс-Україна".

Магазин, який став 89 магазином мережі і 10-м у Львівській області, має торгову площу 1030 кв. м і склад 255 кв. м.

"Для JYSK важливо розширювати географію торговельних точок в Україні, щоб, відкриваючи нові магазини, бути доступними для покупок офлайн у всіх куточках країни. Ми раді сприяти позитивним змінам у домівках наших клієнтів", - зазначив Country director JYSK в Україні Євген Іваниця, якого цитує пресслужба.

Магазин побудовано відповідно до сучасної концепції мережі 3.0, із сучасним трековим освітленням та просторим дизайном, більш комфортним зональним розміщенням товарних категорій, зокрема просторою матрацною студією тощо.

Наразі в Україні працюють 89 магазинів JYSK та інтернет-магазин jysk.ua. У компанії зазначають, що в поточному фінансовому році, що розпочався у вересні, заплановано відкриття ще 11 нових магазинів та оновлення ще 8 магазинів до сучасної концепції 3.0. Штат JYSK у країні налічує понад 800 співробітників.

JYSK - частина сімейної Lars Larsen Group більш ніж з 3,2 тис. магазинів у 48 країнах.

Виторг JYSK у 2022/23 фінансовому році становив EUR 5,2 млрд.

ОСТАННЄ

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА