Інтерфакс-Україна
14:01 28.12.2023

Молоді люди з Києва під впливом російського серіалу готували серію злочинів

1 хв читати

Поліцейські викрили групу молодих людей, які під впливом російського серіалу про кримінальне життя підлітків готувалися скоїти серію злочинів на території Києва, інформують у Національній поліції України.

"Наслідуючи приклад з російського серіалу, порушники організували та скоїли напад на 16-річного хлопця", - йдеться в повідомленні Нацполіції в четвер.

За інформацією поліції, зловмисники залучили до своєї протиправної діяльності дівчат, які мали знайомитися в інтернеті з молодими людьми та запрошувати їх на побачення.

"Перевагу надавали власникам дорогих ґаджетів. Надалі компанія планувала грабувати тих, хто прийде на зустріч", - зазначено в повідомленні.

У повідомленні уточнюється, що на початку грудня цього року до поліції Києва звернувся місцевий житель із повідомленням про те, що невідомі побили та пограбували його 16-річного сина. Правоохоронці оперативно встановили причетних до скоєння злочину осіб: молодики побили хлопця, коли той прямував на побачення та відібрали мобільний телефон.

"Порушники зізнались, що на злочинні дії їх спонукав російський серіал про кримінальне життя підлітків, яких вони хотіли наслідувати", - наголошують у Нацполіції.

Двом фігурантам, 2006 і 2007 років народження, слідчі повідомили про підозру у вчиненні грабежу із застосуванням насильства. За скоєне їм загрожує до десяти років позбавлення волі.

У повідомленні не зазначено назви фільму. Йдеться про серіал російського виробництва "Слово пацана".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 19 грудня знищили або подавили 108 зі 160 засобів повітряного нападу росіян

Україна отримала фінансову безпекову гарантію на найближчі роки – Зеленський

19 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти втратили впродовж доби 1220 військовослужбовців - Генштаб

Європейські лідери змогли досягти прийнятного результату - Кислиця

Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА