Інтерфакс-Україна
11:15 22.02.2024

ДБР передало до суду справу щодо держзради екснардепа Рабіновича

1 хв читати
ДБР передало до суду справу щодо держзради екснардепа Рабіновича

Державне бюро розслідувань (ДБР) завершило розслідування і передало до суду матеріали за обвинуваченням колишнього народного депутата Вадима Рабіновича в державній зраді.

"Працівники ДБР завершили розслідування у кримінальному провадженні щодо державної зради колишнього народного депутата України від забороненої політичної партії ОПЗЖ Вадима Рабіновича. Обвинувальний акт направлено до суду", - йдеться в повідомленні відомства в четвер.

За інформацією ДБР, депутат поширював серед населення та політичного керівництва країн Європейського Союзу антиукраїнську пропагандистську інформацію.

"Вадим Рабінович у своїх численних виступах та інтерв’ю оприлюднював маніпулятивні висловлювання, що несли шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, державній, економічній та інформаційній безпеці України", - зазначається в повідомленні.

Отже, як зазначають у Бюро, пропагандистська діяльність Рабіновича допомагала керівництву РФ досягати своїх воєнно-політичних цілей і забезпечувала ідеологічну допомогу в проведенні підривної вибухової діяльності проти України. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

БЕБ можуть очолити представники НАБУ Даменцов або Цивінський – конкурсна комісія

Чотири жертви та троє постраждалих через російські обстріли Донеччини - Філашкін

БЕБ можуть очолити представники НАБУ Даменцов або Цивінський – конкурсна комісія

Жодних проривів від саміту Північноатлантичного альянсу чекати не варто - голова делегації Ради у ПА НАТО

До трьох зросла кількість жертв балістичної атаки на Білгород-Дністровський ліцей - Кіпер

Мирну мешканку шпиталізували через удар ворожого fpv-дрона по Івашкам - Синєгубов

Нардеп Климпуш-Цинцадзе: Важливо, щоб саміт НАТО ухвалив рішення про щорічне фінансування оборонної допомоги Україні

Конкурсна комісія почала засідання з оголошення результатів конкурсу БЕБ на три години пізніше, її українські члени намагались перенести його на ранок 24 червня

Зеленський після зустрічі з Стармером: наше головне завдання зараз – зупинити російський терор і примусити РФ до миру

Іран заявив про запуск ракет по авіабазі США в Катарі, американська сторона стверджує, що не влучили – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА