Інтерфакс-Україна
19:22 26.04.2024

Байден заявив про бажання брати участь у передвиборчих дебатах із Трампом

1 хв читати
Байден заявив про бажання брати участь у передвиборчих дебатах із Трампом

Президент США Джо Байден у п'ятницю висловив бажання взяти участь у передвиборчих дебатах з експрезидентом Дональдом Трампом, але не став говорити про можливі терміни цього заходу.

"Я не знаю, коли саме, але я був би щасливий провести дебати з ним", - наводить The Hill слова Байдена в інтерв'ю радіоведучому Говарду Стерну.

Видання нагадує, що раніше Байден і його передвиборчий штаб здебільшого уникали згадки перспектив дебатів із Трампом. Зі свого боку експрезидент висловлював готовність зустрічатися з Байденом у такому форматі стільки разів, скільки це буде можливим до виборів у листопаді 2024 року. Проте, нагадує The Hill, Трамп відмовлявся від дебатів під час праймеріз Республіканської партії.

На період передвиборчих перегонів, починаючи з вересня, заплановано три раунди дебатів між кандидатами в президенти й один між кандидатами у віцепрезиденти, зазначає газета.

І Байден, і Трамп уже набрали необхідну кількість голосів для висунення їх кандидатур для участі в президентських виборах. Висування відбудеться на з'їздах Демократичної та Республіканської партій, які відбудуться влітку.

Вибори президента США заплановано на 5 листопада 2024 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко обговорив з міністром закордонних справ Німеччини Бербок подальшу допомогу Україні

Україна сподівається на допомогу Німеччини у відкритті перемовних кластерів з ЄС - голова комітету Ради

Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо

Тимошенко обговорила с пастором Бернсом відновлення стосунків з США та компроміси, до яких, на її думку, готові українці

Матернова підкреслила важливість залучення громадянського суспільства до переговорного процесу про вступ України в ЄС

Данія закликає до відкриття всіх переговорних Кластерів про вступ України в ЄС в 2025р. - Б’єрре

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки обстрілу РФ по Миколаївці Донецької області

Каллас: Відповідальність за злочини керівництва РФ та воєнні злочини має бути більш автоматичною

Сибіга: Україна ніколи не визнає жодні вкрадені Росією території, не погодиться на обмеження армії

Глава МЗС Литви: єдиним ефективним інструментом для переговорів є тиск на Росію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА