Інтерфакс-Україна
15:02 13.05.2024

Корнієнко не виключає заповнення окремих вакантних посад у Кабміні на найближчому пленарному тижні

1 хв читати
Корнієнко не виключає заповнення окремих вакантних посад у Кабміні на найближчому пленарному тижні

Перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко не виключає, що наступного пленарного тижня український парламент може заповнити окремі наявні вакансії в Кабінеті Міністрів.

"У нас справді за тиждень знову будуть пленарні дні... Можливо, якісь призначення будуть на ті посади вакантні, які вже є", - сказав Корнієнко в ефірі національного телемарафону в понеділок.

Він нагадав, що в уряді вже досить довго деякі міністерства очолюють виконувачі обов'язків (у справах ветеранів; культури та інформаційної політики; молоді та спорту).

Корнієнко також зазначив, що після звільнення Олександра Кубракова з посади віцепрем'єра з відбудови - міністра розвитку громад територій та інфраструктури і через необхідність відновити в Україні міністерство регіонального розвитку кількість вакансій в уряді збільшилася.

"Кадрові питання точно можуть бути, я не виключав би їх із наших планів на найближчі тижні", - наголосив Корнієнко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конкурсна комісія планує затвердити новий графік співбесід претендентів на главу БЕБ

Укрзалізниця додасть 18 пар потягів на літній сезон через зростання попиту

Глава МЗС Литви разом з Сибігою відвідали Одесу

Зеленський про удари: Катастрофи є сенсом існування росіян, треба їх зупиняти

Є інформація щодо поширення в Північну Корею російсько-іранських дронових технологій

ЗМІ: Підозрюваний у ножовому нападі на площі в Амстердамі у березні - український дезертир

Прем’єра вистави "Арлезіанка" за п’єсою Альфонса Доде відбулася у столичному театрі ім. Франка

Постачальник кави та чаю Gemini втратив головний склад та сервісцентр на Київщині внаслідок масованої нічної повітряної атаки

Заява ДЕСС: Удар по Софії Київській є актом російського державного вандалізму та злочином проти світової культури

Речник уряду Орбана: Членство України в ЄС не в інтересах Угорщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА