Інтерфакс-Україна
13:51 30.06.2025

Жолнович відзначила успішну роботу ПФУ

2 хв читати
Жолнович відзначила успішну роботу ПФУ

Міністр соціальної політики Оксана Жолнович заявляє, що Пенсійний фонд України (ПФУ) працює доволі успішно.

"Хочу відзначити роботу Пенсійного фонду як справді доволі успішну. Адже попри труднощі і складності, величезну кількість людей, внутрішньо переміщених осіб, ми запровадили за короткий воєнний час досить багато цікавих сервісів… Кожні пів року ми додаємо їм новий сервіс, і кожні пів року вони мають нове навантаження і нові виклики, але ми бачимо, що спроможність Фонду є, вона є достатньою", - сказала Жолнович на презентації результатів проєкту "Таємний покупець" в понеділок в Києві.

Вона також нагадала, що з 1 липня почнеться адміністрування всіх соціальних виплат через ПФУ.

"Це ніяк не відобразиться на звичайних людях, вони не відчують цієї зміни внутрішнього адміністрування, оскільки йдеться лише про спосіб перегляду тих чи інших заяв, які подаються для призначення соціальних допомог", - додала міністр.

За результатами дослідження "Таємний покупець", якість візитів до Пенсійного фонду становить 3,95 з 5 можливих балів, а якість консультування - 4,25.

Що стосується якості візитів (особисті і онлайн) за результатами анкетування, то 43% респондентів оцінили досвід отримання послуг в ПФУ за останні 6 місяців на 5 балів (найвища оцінка), 39% - на 4 бали, 11% - на 3 бали. 

Відзначається, що незалежне дослідження роботи Пенсійного фонду "Таємний покупець" було проведене Благодійним фондом "Право на захист" за підтримки UNHCR, the UN Refugee Agency та ініціативи Міністерства соціальної політики. Його метою є оцінка доступності, ефективності і клієнтоорієнтованость роботи ПФУ під час війни. Дослідження проводилося методом "Таємний покупець", анкетуванням респондентів і фокус-груповими дискусіями.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна оптимізує структуру власності Нацдепозитарія для залучення міжнародних інвесторів – меморандум з МВФ

Законопроєкт про ліквідацію партизації на місцевих виборах у малих громадах внесений в Раду

Мінфін у III кв.-2025 тричі запропонує доларові ОВДП і раз - у євро зі збільшеним до 1,5 року терміном обігу

Перевірку доброчесності та відповідності голови та членів НКЦПФР продовжено на місяць - програма з МВФ

Шмигаль обговорив з генсеком ОЕСР реформи в Україні

Схід порожніх вантажних вагонів на Рівненщині вплинув на рух пасажирських поїздів – "Укрзалізниця"

Офіційний курс євро до гривні вперше досяг майже 49,41 грн/EUR1

Тарифи на газ та електрику для населення становлять половину ринкових – МВФ

Бізнес вкотре закликав Кабмін не посилювати навантаження на надрокористувачів

Україна зобов’язалася своєчасно сформувати повний склад НКРЕКП – МВФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА