Інтерфакс-Україна
16:17 14.11.2025

Міністр оборони Італії відзначив силу української влади боротися з корупцією всередині країни

1 хв читати
Міністр оборони Італії відзначив силу української влади боротися з корупцією всередині країни

На міністерській зустрічі формату "Великої п’ятірки" обговорювалося нещодавнє викриття корупційної схеми в українській енергетичній сфері, повідомив міністр оборони Італії Гвідо Кросетто.

"Дякую Денису (Шмигалю – ІФ-У) за те, що приєднався до нас, - про ситуацію в Україні; це вже четверта зима, яку Україна має пережити, і вона переживе її знову з Європою та всім Заходом на своєму боці. Ми також обговорили з ним проблеми, подякували йому та президенту Володимиру Зеленському за силу боротися з корупцією всередині країни та за приклад, який вони подали", - сказав він на пресконференції після зустрічі "Групи п’яти" в Берліні у п’ятницю.

Кросетто також відзначив, як російська пропаганда використала здатність української влади "проводити очищення всередині країни", показуючи це як негативне явище.

У зустрічі в Берліні також бере участь верховний представник ЄС Кая Каллас. Міністр оборони України Денис Шмигаль приєднався до засідання через відеозв’язок.

Формат "Великої п’ятірки" було створено рік тому за ініціативою Німеччини та Франції. Він характеризується, перш за все, своєю європейською спрямованістю – зокрема, на підтримку України та європейської безпеки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Звільнення Галущенка та Гринчук зазначені першими питаннями засідання Ради у вівторок – Гончаренко

Зеленський зустрінеться з королем Іспанії Феліпе VI - Никифоров

Єврокомісар Кос назвала три аспекти подальшої роботи у питанні євроінтеграції країн-кандидатів

У Покровську зростає кількість стрілкових боїв, противник хоче у короткостроковій перспективі вийти до н.п. Гришине - ДШВ

Росіяни вдарили по Городні на Чернігівщини, дві людини загинули – ДСНС

Рішення ПА ОБСЄ приєднатися до Коаліції за повернення українських дітей сприятиме відповідальності РФ – МЗС

У МЗС закликали міжнародну спільноту засудити удар РФ по Дніпру, внаслідок якого постраждало приміщення "Суспільного"

Негода знеструмила 124 населені пункти у 6 областях, внаслідок атак є відключення на Дніпропетровщині і Сумщині – "Укренерго"

Голова УІНП: на жаль, ми спостерігаємо зменшення пам'яті навколо дат, пов'язаних з Героями Небесної сотні

Віткофф прилетить до Туреччини для зустрічі з Зеленським в середу – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА