Інтерфакс-Україна
12:44 24.12.2025

Виставка українського павільйону на EXPO-2025 в Японії відкрилася в Івано-Франківську

2 хв читати
Виставка українського павільйону на EXPO-2025 в Японії відкрилася в Івано-Франківську
Фото: https://www.facebook.com

В іноваційному бізнес-центрі "Промприлад" у Івано-Франківську відкрилася виставка українського павільйону на EXPO 2025 в Осаці (Японія) "Not For Sale" ("Не для продажу"), експозиція триватиме до 23 січня.

"Після шести місяців на EXPO 2025 в Японії український павільйон Not For Sale повернувся додому. Його вже побачили кияни в Національний центр "Український Дім". Тепер, протягом місяця, павільйон буде частиною Promprylad в Івано-Франківську. Встигніть відвідати до 23 січня. Вхід вільний", - написала віцепрем’єр-міністерка з гуманітарної політики - міністерка культури Тетяна Бережна в мережі Facebook.

Павільйон, як і на EXPO, має форму магазину, де нічого не можна купити. Там замість товарів відвідувачі можуть знайти 18 предметів, кожен з яких символізує людську цінність – свободу, гідність, стійкість тощо. Кожен предмет має справжній штрих-код, який відвідувачі можуть сканувати за допомогою спеціальних сканерів, встановлених по всьому павільйону. Замість звичайних цінників на екранах демонструвалися відеоісторії з України, метафорично показуючи справжню ціну, яку українці платять за захист основних прав – освіти, свободи вибору, медичної допомоги тощо. 

Як повідомлялося, 13 квітня Україна офіційно відкрила свій виставковий простір на EXPO 2025 в Осаці (Японія). За шість місяців український павільйон прийняв понад 3 млн відвідувачів.

У вересня стало відомо, що павільйон України "Не для продажу" ("Not For Sale") на EXPO 2025 здобув срібну нагороду в категорії "Найкраща активація або залучення" (Best Activation or Engagement) на конкурсі World Expolympics.

У листопаді виставка українського павільйону на EXPO-2025 в Японії експонувалася в Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська художниця Марія Різак увійшла до числа переможців Болонської виставки ілюстраторів 2026 року

Мінкультури створило робочу групу щодо упорядкування дат державних, професійних та інших свят в Україні

У Національній філармонії України відбудеться концерт до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Українська поезія прозвучала на Jaipur Literature Festival в Індії

Режисер "Титаніка" і "Аватара" покинув США

До Австрійської національної бібліотеки передали понад 100 українських книжок

Редакторка Guardian Шарлотта Гіґґінс написала книгу про життя і опір в Україні під час війни

Нищук про "Оскар": Світ вперто продовжує шукати "хороших руських"

Відеоверсія камерного циклу "Пролегомени до опери: Пісні для Києво-Могилянської академії " доступна до перегляду

Фінляндія та Словаччина стали Європейськими столицями культури 2026 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА