Інтерфакс-Україна
18:05 25.01.2026

Навроцький: Не хотів би надавати свій прогноз щодо дати вступу України в ЄС

1 хв читати
Навроцький: Не хотів би надавати свій прогноз щодо дати вступу України в ЄС
Фото: скриншот відео

Президент Польщі Кароль Навроцький не може надати свій прогноз щодо дати вступу України в Європейський Союз, але, за його словами, Україна рухається на шляху до західної, а не східної цивілізації.

"Зеленський каже 2027 рік, президент Наусєда каже 2030 рік. Не хотів би свого прогнозу тут вкидати в цю дискусію, бо процес вступу вимагає, по-перше, збалансованості, а з іншого боку, поляки самі знають, як довго займає час для того, щоб вступити в Європейський Союз", - сказав Навроцький під час спільної конференції з українським і литовським колегами у Вільнюсі.

"Якщо ми будемо говорити про стратегічне питання, то український шлях йде до частини західної цивілізації, а не до східної цивілізації", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни

Вечірній ворожий удар по Харкову був комбінованим, він спричинив пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури - Синєгубов

Федоров про результати Армія дронів. Бонус: понад 240 тисяч окупантів було ліквідовано у 2025р.

Генерацію пошкоджених ТЕЦ у Києві замінять розподіленими джерелами - Шмигаль

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

Генсек ООН заявив про виключний статус Ради Безпеки ООН в питаннях миру й безпеки

ДСНС попереджає про ожеледь та сніголавинну небезпеку у вівторок

Зеленський підняв розмір щорічних грантів молодим вченим і докторам наук до 300-700 тис грн

Ворожий БпЛА поранив дівчину в Запорізькій області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА