Інтерфакс-Україна
20:09 06.08.2025

Вторинні санкції проти Росії будуть введені в п’ятницю

1 хв читати
Вторинні санкції проти Росії будуть введені в п’ятницю

Зустріч американського посла Стіва Віткоффа з Володимиром Путіним пройшла добре, однак Вашингтон все ще планує продовжити вторинні санкції в п'ятницю, заявив представник Білого дому в середу, передає Reuters.

"Росіяни прагнуть продовжувати взаємодію зі Сполученими Штатами. Вторинні санкції, як і раніше, очікуються в п'ятницю", - сказав представник Білого дому.

Віткофф розмовляв з Путіним близько трьох годин, намагаючись досягти прориву у війні. Трамп пригрозив санкціями Москві, якщо не буде зроблено жодних кроків для припинення війни в Україні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова МЗС Чехії прибув до України та заявив про продовження підтримки українців

Правоохоронці викрили 27 чоловіків, які використовували фальшиві документи для уникнення мобілізації

Сенатор Грем заявив про обмін територіями між РФ та Україною в рамках угоди про припинення вогню

"Сільпо" відкриє перший супермаркет у Буковелі

АП ВАКС залишила без змін ухвалу про відмову у відстороненні Чернишова

Росіяни 26 раз обстріляли Донеччину, загинуло двоє людей, 11 поранені

Експрацівниця Пенсійного фонду Запоріжжя готувала ракетний удар ворога по промислових об'єктах міста

Європейські лідери хочуть поговорити з Трампом до його зустрічі з Путіним – ЗМІ

Росіяни окупували село Затишок в Покровському районі, просунулися на деяких ділянках фронту - DeepState

Міноборони Литви оголосило про військові навчання біля кордону з Білоруссю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА