Інтерфакс-Україна
08:35 21.07.2025

Чотири людини постраждали внаслідок російської наймасштабнішої атаки Івано-Франківська

1 хв читати
Чотири людини постраждали внаслідок російської наймасштабнішої атаки Івано-Франківська
Фото: ДСНС

Чотири людини постраждали внаслідок російської наймасштабнішої атаки Івано-Франківська, також виникли пожежі, повідомляє Держслужба з НС.

"4 людей, серед них - дитина, травмовані на Івано-Франківщині через російський обстріл", - ідеться в повідомленні.

Зокрема, в Городенківській територіальній громаді Коломийського району виникла пожежа господарчої будівлі, яку оперативно ліквідували рятувальники. Постраждалих немає.

У Івано-Франківській територіальній громаді ліквідована пожежа 2-х поверхового приватного житлового будинку. Також в цій громаді пошкоджені житлові будинки. Попередньо, 4 людини травмовані, серед них - одна дитина.

На місці події працювали рятувальники та сапери ДСНС.

Між тим, в місті Івано-Франківськ рятувальники оперативно ліквідували пожежі гаражів та автомобілів на відкритій стоянці, загальною площею 220 кв.м. та виробничо-складських приміщень на площі 300 кв.м.

Як повідомлялося, Івано-Франківськ у ніч на понеділок зазнав наймасштабнішої атаки з часу повномасштабного вторгнення Росії, повідомив міський голова Руслан Марці́нків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Латвія відправила в Україну ще 1300 дронів - міністр оборони

Директор НАБУ: допускаємо тиск на нас з керівником САП і "клепання" справ

Об’єднання міністерств може пришвидшити євроінтеграційні процеси – думка

Фактично зараз створюється загроза євроатлантичним прагненням нашої країни – директор НАБУ

Антикорупційні органи звернулися до ЄС, американських партнерів та МВФ в зв'язку із ситуацією довкола НАБУ і САП – директор НАБУ

Железняк ініціював постанову щодо скасовання голосування за закон, який обмежує незалежність НАБУ та САП

МОЗ вже підписав 11 безпекових угод у сфері охорони здоров'я з європейськими партнерами – Ляшко

РФ вчергове масовано атакувала об’єкти "Нафтогазу" – голова правління

Стефанчук направив законопроєкт, що обмежує незалежність НАБУ та САП, на підпис президенту

"Метінвест" проведе збори на деяких своїх окупованих підприємствах із підсумками за 2023-2024рр.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА