Вибори2019
09:32 11.01.2019

Вілкул: Ми зупинимо перетворення України у відсталу аграрну країну

1 хв читати
Вілкул: Ми зупинимо перетворення України у відсталу аграрну країну

Україна, яка може запускати ракети і виробляти дуже високотехнологічне обладнання, цілеспрямовано перетворюють на цвинтар заводів, адже за півріччя 2018 року на першому місці в експорті - соняшникова олія, заявив заступник голови "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул.

"Зараз в Україні на першому місці аграрний експорт - 8,5 мільярда. Може це і непогано. Але те, що в три рази менше експорту машинобудування - це катастрофа", - сказав на зустрічі з трудовим колективом харківського підприємства "Світло шахтаря" О.Вілкул в четвер, йдеться на офіційному сайті політика.

Він зазначив, що влада цілеспрямовано перетворює Україну на відсталу аграрну країну, в якій має залишитися 15 млн. населення з людьми-жебраками і проданою землею.

"У нас є чітка програма, як відродити промисловість, підтримати машинобудування, і забезпечити людей гідною роботою і високою зарплатою тут на Батьківщині. Для реалізації цього "Опозиційний блок" вже подав до Верховної Ради пакет законопроектів "Нова Індустріалізація". Зокрема, пропонується створити систему пільгового кредитування для виробників, запустити роботу державного експортно-кредитного агентства для підтримки виведення вітчизняної продукції на міжнародні ринки", - підкреслив нардеп.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА