Вибори2019
13:32 21.01.2019

Центр соціального інжинірингу "РАНД": Тимошенко та Порошенко лідирують у президентському рейтингу

2 хв читати
Центр соціального інжинірингу "РАНД": Тимошенко та Порошенко лідирують у президентському рейтингу

Голова ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко та чинний президент України Петро Порошенко займають лідерські позиції електоральних вподобань українців. За них готові проголосувати - 11,3% (серед усіх та 17,6% серед тих, хто піде на вибори та визначився з конкретним кандидатом) та 9,7% відповідно (серед усіх та 15,1% серед тих, хто піде на вибори та визначився з конкретним кандидатом).

Про це свідчать дані соціологічного дослідження Центру соціального інжинірингу "РАНД", які були представлені під час прес-конференції на тему: "Соціальні та електоральні очікування українців від виборів-2019" у Києві в понеділок.

За даними фахівців, третю сходинку рейтингу займає співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко - 8,1% (серед усіх та 12,6% серед тих, хто піде на вибори та визначився з конкретним кандидатом), далі шоумен та актор Володимир Зеленский - 6,5% (серед усіх та 10,1 серед тих, хто піде на вибори та визначився з конкретним кандидатом).

Щодо рейтингу політичних партій на парламентських виборах, серед лідерів "ВО Батьківщина" - 11,2%, "БПП" - 9,8%, "Опозиційна платформа - За життя" - 8,6%, Слуга народу - 6,3%.

Дослідження проводилось у період з 9 до 18 січня 2019 року методом стандартизованого інтерв’ю "face-to-face" за місцем постійного проживання респондентів. Загалом опитано 1200 респондентів в усіх областях України, зокрема, в місті Києві (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей).

У кожному з виділених регіонів було опитано по 120 респондентів. Результати є репрезентативними на рівні країни загалом, за такими показниками як вік (від 18 років), стать, регіон проживання та тип поселення (місто/село). Статистична похибка не більше 3,2%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА