16:24 25.01.2019

"Чесний президент - служитиме людям!": Передвиборча програма кандидата на пост президента України Анатолія Гриценка

8 хв читати
"Чесний президент - служитиме людям!": Передвиборча програма кандидата на пост президента України Анатолія Гриценка

Лідер партії "Громадянська позиція" та кандидат в президенти України Анатолий Гриценко двічі обирався до Верховної Ради (депутат VI і VII скликань).

Колишній міністр оборони України (керував міністерством у 2005 - 2007 роках при трьох прем'єр-міністрах - Юлії Тимошенко, Юрія Єханурова і Віктора Януковича). Тобто був міністром оборони в трьох урядах поспіль.

Окрім цього, це третя спроба А.Гриценка стати президентом України. Раніше балотувався в 2010 (1,20%) і 2014 (5,5%) році.

А ось тепер перейдемо до програми. Для виконання якої, як стверджує кандидат, йому вистачить одного президентського терміну.

Чесний президент задає стандарт — роби як я!

Не буде в президента бізнесу, офшорів і власності закордоном — буде чесне служіння Україні і українцям.

Не буде поборів знизу-догори — верхівка корупції буде відрізана з першого дня на посаді.

Не буде президент відбирати чужий бізнес — власність кожного буде захищена.

Не буде дискримінацій за расовою, мовною, релігійною, статевою чи іншою ознакою - буде захист прав і свобод усіх громадян, незалежно від того, голосували вони за президента чи за іншого кандидата.

Не буде президент ховатися за недоторканність — буде Закон про імпічмент президента.

Не буде "любих друзів" — буде невідворотність покарання для всіх, незалежно від партійної приналежності, влади чи опозиції.

Не буде президент дбати про рейтинги, уникаючи прийняття необхідних країні рішень — будуть рішучі дії, незалежно від виборів.

Не буде популізму — президент буде підписувати забезпечені ресурсами закони.

Не буде нав’язування Україні чужої волі — президент буде укладати лише вигідні для України угоди.

Не буде "черкаського" клану у владі та олігархічних квот — буде призначення на посади кращих представників з усіх регіонів, кадрова політика на основі "трьох П": професійності, порядності, патріотизму. Чесний президент — безпечна країна!

Чесний президент - безпечна країна!

Капітулянтського повернення Донбасу не буде — окуповані території повернемо без "особливих статусів" дипломатичними, воєнними, економічними, санкційними засобами спільно із зарубіжними партнерами. Це можливо здійснити протягом 5-річного президентського терміну.

Не буде Україна поступатися правами на Крим в обмін на будь-які економічні поступки — у Криму наші громадяни, це наша земля, і Крим буде українським!

Не буде штучного поділу країни на Схід і Захід — буде єдина Україна для нас усіх, нас об’єднає спільне успішне майбутнє!

Не буде президент "заробляти на крові" і на армії — армія буде оснащеною, а Державне оборонне замовлення стане інструментом розвитку фундаментальної науки і проривних технологій, в тому числі для інновацій і передових кластерів економіки України.

Не будуть силові структури задіяні для захисту влади від свого народу — їх буде переорієнтовано на захист країни від зовнішнього ворога.

Не будуть керувати армією "паркетні" генерали — на керівні посади будуть призначені бойові офіцери, які дбають про життя солдата і здатні отримувати перемоги.

Не буде надмірної кількості генералів — буде їх скорочення до стандартів передових держав.

Не будуть СБУ, ГПУ і Національна поліція "кришувати" чи руйнувати бізнес — вони будуть позбавлені впливу на економіку і займатимуться захистом конституційного ладу, протидією терористам і диверсантам, контррозвідкою, боротьбою зі злочинністю і забезпеченням громадського порядку.

Не будуть розвідувальні служби вести "прослушку" чи "наружку" на догоду президенту проти його політичних опонентів — буде ефективна робота розвідок з виявлення і попередження загроз України.

Не буде переслідування громадських активістів — буде підтримка громадянського суспільства, вільної преси, волонтерів та їхньої опори, середнього класу.

Не буде нелегальної зброї і "приватних армій", рейдерства і збройних нападів — зброя буде легалізована і взята на облік, а держава, якій люди довірятимуть, відновить монополію на застосування сили згідно Закону.

Не буде примусового призову — буде професійна контрактна армія, посилена резервом постійної готовності та системою територіальної оборони. Не буде пустих обіцянок зарубіжним партнерам — зовнішня політика України буде відповідальною і прогнозованою, а президент - договороспроможним. Дипломатія буде націлена на зміцнення безпеки України, захист і звільнення наших громадян, домінанту економічної складової у міжнародних відносинах.

 

Чесний президент – країна без олігархів і корупції!

Не буде більше імітації боротьби з корупцією, провалів резонансних справ, показових арештів дрібних порушників — буде спершу знищено корупцію в Адміністрації Президента, Кабінеті Міністрів, Верховній Раді, СБУ, ГПУ і МВС.

Не буде президент гальмувати роботу антикорупційних органів — буде підтримка зусиль НАБУ, САП, НАЗК, ДБР і Антикорупційного суду для протидії корупції та покарання злочинців і мародерів.

Не буде влада власністю багатих — нова виборча система і заборона мільярдної політичної реклами на телеканалах відкриють шлях у владу чесним професіоналам, у тому числі — обдарованій молоді.

Не буде дешевих чиновників, які живляться корупцією, — буде скорочення посад зі збільшенням зарплати і посиленням відповідальності за корупцію, з перевіркою на поліграфі та провокацією хабаря.

Не буде свавілля з перевірками підприємств - буде кримінальна відповідальність з відшкодуванням чиновником завданих збитків.

Не буде олігархів, які паразитують на монополіях і бюджеті, — буде бізнес, який сплачує податки, дотримується законів України, не корумпує владу і не вказує президентові, які рішення приймати. Монополізм замінимо рівними умовами конкуренції — Антимонопольний комітет в інтересах економіки стане потужнішою структурою, ніж ГПУ.

Чесний президент – заможна країна!

Не буде безсистемних реформ і небезпечних експериментів з економікою – буде економічне зростання темпами 10% щорічно на основі Плану дій, розробленого нашою командою спільно з Української Радою Бізнесу, економістами і експертами громадського сектору.

Не буде фіктивного планування – буде Всеукраїнський перепис населення і, на його основі, обґрунтовані плани розвитку економіки, освіти, науки, медицини та пенсійного забезпечення.

Не буде невигідних кредитів під гарантії держави – будуть внутрішні й  зовнішні інвестиції через надійний захист права власності та легалізацію капіталів, у тому числі повернення їх в Україну із офшорів.

Не буде банків-пилососів, власники яких розкрадають внески громадян – буде твердий контроль держави за діяльністю банків із захистом прав кредиторів і доступними для громадян і підприємців кредитами.

Не буде нарощування експорту зерна, руди і напівфабрикатів – буде стимулювання (через податкові, митні і кредитні механізми) виробництва продукції з високою доданою вартістю в промисловості та аграрному секторі, створення технологічних робочих місць з високою зарплатою, що дозволить зупинити відтік молоді закордон.

Не буде залежності від імпортного газу – буде політика енергозбереження і енергоефективності, опора на власні, зокрема відновлювані ресурси.

Не буде необґрунтованих закупок дорогої імпортної техніки та обладнання – на будівництві нових доріг, мостів, вокзалів та аеропортів надамо перевагу вітчизняним виробникам і створимо сотні тисяч нових робочих місць для українців.

Не буде контрабанда руйнувати наше виробництво – буде чесна й ефективна митна політика.

Не буде нищення лісів і довкілля – буде мораторій на експорт деревини під виглядом дров, з розвитком вітчизняних деревообробної, меблевої, картонно-паперової галузей і відновленням лісових масивів.

Не буде базару земель, скупки їх за безцінь аграрними олігархами – ринок земель буде, але після 100% формування земельного кадастру, зміцнення фінансової спроможності фермерів, зупинки тіньового обігу земель та збільшення вартості землі на фоні загальної капіталізації країни.

Не будуть бюджетні мільярди збагачувати власників агрохолдингів – державну підтримку буде надано середнім і малим фермерським господарствам.

Не буде дефіциту людей робітничих професій – спільно з підприємцями на сучасній технологічній базі буде відновлено професійно-технічну освіту; меценатство освітніх установ буде звільнене від оподаткування.

Чесний президент – справедлива країна!

Не буде космічних тарифів на житлово-комунальні послуги – викоріненням корупції та олігархічних монополій, прозорим ціноутворенням тарифи буде знижено до рівня, що відповідає реальним затратам виробників і доходам населення.

Не буде більше мінімальна пенсія нижчою за реальний прожитковий мінімум – ми підвищимо пенсії до економічно обґрунтованого рівня, що справедливо врахує трудовий внесок і кваліфікацію. Середня зарплата в Україні буде понад 700 євро, відповідно зростатимуть пенсії.

Не буде потреби носити в державні установи купу документів, довідок і копій – буде Єдиний державний реєстр і заборона чиновникам вимагати інформацію, якою влада вже володіє.

Не буде суддів-хабарників, які позбавляють людей прав і власності – буде справедливий суд, а за хабарництво суддя отримає пожиттєво тюрму, без права амністії з конфіскацією майна. Компенсацію за хибне судове рішення, зафіксоване ЄСПЛ, сплачуватиме персонально суддя, який це рішення виніс.

Не буде дискримінації військових пенсіонерів – буде гідне забезпечення солдата і коли він служить, і коли стає ветераном.

Не буде знедолених переселенців – буде державна політика кредитування їм житла і стимулювання створення робочих місць.

Не будуть поневірятися фронтовики – для їхнього лікування буде пріоритетно відкрито Феофанію і всі лікувальні установи, нині доступні для високих чинів.

Не буде фінансування освіти, науки, культури, медицини і екології за залишковим принципом – буде вкладення коштів у людський капітал, формування світогляду людини, її професійності, у гармонійний культурний розвиток, моральне і фізичне здоров’я.

Не буде хабарництва у навчальних закладах – буде гідна зарплата викладача і якісна освіта як запорука майбутнього України.

Не залишиться людина наодинці зі своїми хворобами – буде відновлено контроль держави за якістю і ціною ліків. Руйнація корупційних схем у фармацевтиці дозволить зменшити вдвічі вартість ліків; за підробку ліків буде кримінальна відповідальність, як і за виготовлення та поширення наркотиків.

Не будуть реформувати медицину чиновники, які самі лікуються закордоном – ключові реформи будуть здійснювати професіонали - громадяни України, які своє майбутнє пов’язують з майбутнім нашої держави. Страхова медицина гарантуватиме людині належне лікування.

Не буде освічена молодь безробітною – буде державна гарантія першого робочого місця для кожного, хто отримує освіту за державним замовленням.

Не будуть обмеження і покарання визначальними в розвитку української культури і мови – будуть стимули для виробництва українських культурних шедеврів, насамперед українського кіно, книговидавництва, сучасних проектів для підлітків і молоді.

Не буде фізичного вимирання української нації – підтримка материнства і дитинства, стимулювання здорового способу життя, фізичної культури і спорту стануть пріоритетами бюджетного фінансування.

Не буде варварського ставлення до природи – будуть європейські стандарти екології та виконання Плану дій, напрацьованого нашою командою спільно з вченими-екологами.

Не буде конфліктів у владі – буде Конституція, що ліквідує дуалізм виконавчої влади, скасує районні та радикально скоротить обласні державні адміністрації, насамперед їхній вплив на економіку регіонів. Децентралізація буде посилена – місцеві громади отримають право розпоряджатися землями за межами забудови населених пунктів. Функції держави будуть скорочені й переведені на інтернет-технології – щоб мінімізувати контакти громадян з чиновником.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кличко, Пальчевський і Ткаченко лідери мерських перегонів: соціологічне опитування

Підготовча група з проведення першого засідання ВР створила дві підгрупи

Перше засідання ВР IX скликання відбудеться 29 серпня - рішення підготовчої групи

ЦВК оприлюднить результати виборів в окрузі №210 після того, як встановить їх результати

"Слуга народу" витратила на передвиборчу кампанію більше за інші партії - ЦВК

Офіційна преса опублікувала список нардепів, обраних на виборах 21 липня

За скуповування голосів на виборах до ВР у Подільську місцевій мешканці загрожує до 7 років ув’язнення - Одеська облпрокуратура

ЦВК провела повторний підрахунок голосів виборців в одномандатному окрузі №50

ЦВК у п'ятницю визнала обраними 160 нардепів-мажоритарників

Поліція оголосила підозру п'ятьом членам ДВК округу №69 на Закарпатті через видачу бюлетенів на ім'я осіб, що перебували за кордоном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА