17:41 19.02.2019

Українські металурги підтримали кандидата в президенти Олександра Вілкула

3 хв читати
Українські металурги підтримали кандидата в президенти Олександра Вілкула

Трудові колективи підприємств гірничо-металургійного комплексу підтримали кандидата в президенти України від "Опозицыйного блоку" Олександра Вілкула, повідомляє прес-служба політсили.

Своє рішення металурги оголосили на форумі, який відбувся в Києві 19 лютого і зібрав представників підприємств, профспілок та експертів галузі.

Окрім цього, політик представив План підтримки гірничо-металургійного комплексу. Для його реалізації Профспілка металургів та гірників України підписала Меморандум про співпрацю з кандидатом в президенти.

"Щоб вивести металургію, економіку та країну з кризи, президентом повинен стати виробничник", - заявив Сергій Комишов, голова Профспілки металургів та гірників України.

"На відміну від інших кандидатів, Вілкул розбирається у виробництві та з повагою ставиться до людей праці. Він сам пропрацював в промисловості 19 років, пройшов трудовий шлях від робочих спеціальностей до керівника найбільших в Україні підприємств ГМК - очолював Криворізькі гірничо-збагачувальні комбінати, на яких працюють десятки тисяч людей", - підкреслив Ростислав Шурма, генеральний директор ПАТ "Запоріжсталь".

"Я виробничник, і я не дам перетворити Україну на відсталу аграрну країну з убогим населенням. Ми відновимо промисловість, металургію. Створимо умови для внутрішнього ринку металу за рахунок нових великих інфраструктурних проектів, розвитку суднобудування, машинобудування та інших металомістких галузей. Ми будемо переглядати міжнародні договори України для захисту вітчизняних виробників на зовнішніх ринках", - сказав на зустрічі з металургами О.Вілкул.

Він підкреслив, що розвиток металургії - це й валютні надходження в країну, а одже, стабільний курс гривні, підвищення зарплат металургів і податки, за рахунок яких будуть реально підвищені пенсії та соціальні виплати, податкові відрахування підприємств, за які будуть розвиватися промислові міста та виплачуватися екологічні надбавки жителям цих міст.

План О.Вілкула з підтримки гірничо-металургійного комплексу включає декілька важливих пунктів:

Перше – мирне врегулювання на сході країни та зняття економічної блокади Донбасу.

Друге – державна підтримка гірничо-металургійного комплексу. "Все, що необхідно для розвитку металургії, для того, щоб галузь розвивалася, щоб були робочі місця з високою заробітною платою, - кредити державних банків та урядові гарантії по кредитах для галузі, підтримка створення робочих місць, зниження ЄСВ - все це буде втілено вже протягом першого року нашої роботи", - пообіцяв політик.

Він окремо відзначив, що згубна практика формування неринкових тарифів Укрзалізниці буде припинена.

Третє - створення умов для зростання внутрішнього ринку металу за допомогою держпідтримки будівництва, суднобудування, машинобудування та державних інвестицій в інфраструктурні проекти.

Четверте - захист інтересів вітчизняних виробників на зовнішніх ринках. «Держава діятиме на світовому ринку проактивно», - підкреслив кандидат в президенти.

П'яте - реальна децентралізація. Екологічні та інші платежі підприємств повинні залишатися на місцях. Жителі промислових регіонів зможуть отримувати екологічні надбавки.

Шосте - збереження кадрового потенціалу та трудових ресурсів. "За нинішньої влади у молоді в Україні немає майбутнього. Її не зупинить ні висока легальна зарплата на меткомбінаті, ні соціальний пакет. Люди втікають від війни, від розрухи, від поганої медицини, розбитих доріг, перспективи жебрацької пенсії та хабарництва на кожному кроці. Тому цю проблему ми будемо вирішувати комплексно, а початок буде покладено зі зміною влади", - заявив О.Вілкул.

Він пообіцяв повернути українців на Батьківщину і дати їм перспективну роботу з гідною зарплатою, на сучасних підприємствах.

"Епоха війни та мародерства в Україні закінчується. Металурги та їх сім'ї зможуть впевнено дивитися в майбутнє", - підкреслив опозиціонер.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кличко, Пальчевський і Ткаченко лідери мерських перегонів: соціологічне опитування

Підготовча група з проведення першого засідання ВР створила дві підгрупи

Перше засідання ВР IX скликання відбудеться 29 серпня - рішення підготовчої групи

ЦВК оприлюднить результати виборів в окрузі №210 після того, як встановить їх результати

"Слуга народу" витратила на передвиборчу кампанію більше за інші партії - ЦВК

Офіційна преса опублікувала список нардепів, обраних на виборах 21 липня

За скуповування голосів на виборах до ВР у Подільську місцевій мешканці загрожує до 7 років ув’язнення - Одеська облпрокуратура

ЦВК провела повторний підрахунок голосів виборців в одномандатному окрузі №50

ЦВК у п'ятницю визнала обраними 160 нардепів-мажоритарників

Поліція оголосила підозру п'ятьом членам ДВК округу №69 на Закарпатті через видачу бюлетенів на ім'я осіб, що перебували за кордоном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА