Вибори2019
15:39 13.03.2019

Суд надав СБУ доступ до рахунків партії "Батьківщина" в Мегабанку в рамках справи про відмивання доходів

2 хв читати
Суд надав СБУ доступ до рахунків партії "Батьківщина" в Мегабанку в рамках справи про відмивання доходів

Печерський районний суд м. Києва надав слідчим Служби безпеки України тимчасовий доступ до інформації щодо рахунків партії ВО "Батьківщина" в ПАТ "Мегабанк" у Харкові у рамках кримінального провадження про відмивання доходів.

Згідно з рішенням суду, розміщеним в Єдиному держреєстрі судових рішень, 5 березня слідчий суддя Печерського райсуду розглянув клопотання старшого слідчого ГУ СБУ в м. Києві та Київській області про тимчасовий доступ до речей і документів, які перебувають у володінні ПАТ "Мегабанк", та їх вилучення в рамках досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

За інформацією СБУ, під час досудового розслідування встановлено, що в результаті перевірки Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) виявлено, що невстановлені особи з метою приховання ймовірно незаконного походження грошових коштів перерахували у 2018 році від імені жителів Одеської та Черкаської областей на рахунки політичної партії ВО "Батьківщина" грошові кошти в сумі 3 млн 559 тис. 488 грн.

Під час досудового розслідування СБУ встановила, що внески на користь партії "Батьківщина" здійснювалися шляхом внесення відповідних сум грошових коштів через рахунок ПриватБанк на рахунок партії "Батьківщина", відкритий у Мегабанку.

"Таким чином, нині в кримінальному провадженні з метою перевірки та аналізу руху грошових коштів, які вносились зазначеними фізичними особами на рахунок ПАТ "Мегабанк", та дослідження документів, які стали підставою для перерахування зазначених грошових коштів, виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до документів, які містять відомості, що становлять банківську таємницю за банківським рахунком №2600426373 ПАТ «Мегабанк»", - йдеться в мотивувальній частині рішення суду.

На підставі цього суддя прийняв рішення надати слідчим СБУ тимчасовий доступ до речей і документів із можливістю їх вилучення в приміщенні ПАТ "Мегабанк" у Харкові на вул. Алчевських, 30 чи за місцем їх фактичного знаходження. Зокрема, суд дозволив доступ до виписок руху коштів на рахунку партії "Батьківщина" в Мегабанку за період із 01.06.2018 по 04.03.2019, у національній та іноземних валютах, копій розрахункових документів, оригіналів заяв про здійснення платежів - внесків на користь партії деяких фізичних осіб, копій юридичних, кредитних та депозитних справ (за наявності таких) у ПАТ "Мегабанк" деяких фізичних осіб тощо.

Термін дії постанови - один місяць, який обраховувати з дня ухвалення рішення слідчим суддею.

Постанова оскарженню не підлягає.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Вілкул розповів про таємну поїздку до "ЛНР" і що думає про Порошенка і Зеленського

Бойко заявив, що ініціює створення міжнародного Фонду відновлення Донбасу в разі своєї перемоги на виборах

ЦВК до 25 березня має завершити реєстрацію офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій

До 23 березня має бути складено списки виборців на спецдільницх для військовослужбовців у зоні ООС і в медзакладах

Богомолець: МОЗ саботує закон про прозорість клінічних випробувань ліків

Кучма та Йованович обговорили виборчу кампанію президента України

У МВС закликають українців не вірити дзвінкам із залякуваннями не йти на вибори

У МВС України закликають місцеву владу утриматися від додаткових соцвиплат у передвиборний період

У МВС нагадали: селфі з бюлетенем у кабінці голосування є порушенням закону

Юлія Тимошенко у Слов’янську: Щоб досягти миру, ми маємо об’єднатися та діяти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА