Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
14:21 25.03.2019

Аброськін: В Україну під час виборів мають намір приїхати "злодії в законі" для дестабілізації ситуації в країні

1 хв читати
Аброськін: В Україну під час виборів мають намір приїхати "злодії в законі" для дестабілізації ситуації в країні

У розпорядженні поліції є інформація про наміри "злодіїв в законі" прибути в Україну під час виборів для дестабілізації ситуації в державі, повідомив перший заступник глави Нацполіціі В'ячеслав Аброськін.

"Зараз, в розрізі проведення передвиборного процесу, ми отримуємо інформацію про наміри прибуття на територію країни "злодіїв в законі". Їх "візит" має на меті дестабілізувати ситуацію під час виборів. Водночас наполягаю на оперативному реагуванні та взаємодії з різними відомствами системи МВС, зокрема, з прикордонниками та Державною міграційною службою", - сказав В.Аброськін.

В.Аброськін також повідомив, що на території держави з 1 березня по 31 травня цього року проходять цільові профілактичні заходи з нагляду і контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері під умовною назвою "Мігрант". З 16 березня триває практичний етап заходів.

"З початку практичного етапу операції "Мігрант" іноземцями скоєно 93 кримінальних правопорушення. Громадяни іншої країни здійснили 13 крадіжок. Також поліцейські встановили 43 факти підробки документів, ще шість фактів стосуються сфери незаконного обігу наркотиків та п'ять - незаконного обігу зброї", - зазначив В.Аброськін.

Він додав, що 72 іноземцям повідомлено про підозру. До суду направлено 34 кримінальні справи. Крім того, поліцейськими виявлено понад 1,6 тисячі порушень адміністративного законодавства за участю іноземців, зокрема - 39 фактів керування транспортним засобом в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Україна буде готова до виборів за 60-90 днів за умови безпеки з боку США та Європи

Трамп дав Зеленському кілька днів на відповідь щодо мирного плану, президент США хоче укласти угоду "до Різдва"

Україна досягла домовленості про реструктуризацію ВВП-варантів зі спецкомітетом їх власників

Трамп заявив, що в Україні нібито використовують війну, щоб не проводити вибори

Поліція затримала другого фігуранта, причетного до вибуху на "Укрпошті" у Києві

Стубб: На переговорах, найскладніші питання займають найбільше часу

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Україна закликала ПАРЄ посилити міжнародні механізми захисту продовольчої безпеки

Поліція викрила шахраїв, які заволоділи понад 2 млн грн під виглядом постачання дронів для ЗСУ

Президент Кіпру прибув до України

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА