Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:51 21.07.2019

Зеленський бачить одним із перших законопроектів на розгляді в новій ВР - про зняття депутатської недоторканності

1 хв читати
Зеленський бачить одним із перших законопроектів на розгляді в новій ВР - про зняття депутатської недоторканності

Президент України Володимир Зеленський заявив, що одним із перших законопроектів, який розгляне Верховна Рада нового скликання, буде про зняття недоторканності.

"Один із перших, тому що в перший день буде не один законопроект ... нарешті ми з вами маємо зняти недоторканність", - сказав він журналістам після того, як проголосував у Києві.

Президент вважає, що нова Верховна Рада насамперед має бути чесною і ефективною. "Чесною і такою, яка працює", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Трамп подумає про гарантії безпеки для України на 30-40-50 років, наразі пропонує на 15 з можливістю пролонгації – Зеленський

Перший дзвінок Зеленського та Путіна за понад п’ять років може відбутися після переговорів у Мар-а-Лаго - ЗМІ

Зеленський: Умєров, Кислиця та Гнатов продовжать роботу у переговорній групі

Команди України та США зустрінуться у найближчі тижні, щоб фіналізувати обговорені питання з Трампом – Зеленський

Зеленський: гарантії безпеки від США для України погоджені на 100%

Трамп: Думаю, президенти України та Росії хочуть укласти угоду

Зеленський планує обговорити з Трампом стратегію наближення миру

Зеленський прибув у Мар-а-Лаго

Зеленський узгодив позиції зі Стармером перед зустріччю з Трампом

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА